Puhkus Pattayas

Esimest korda minek Aasiasse, seetõttu sai võetud reisifirmast 2-nädalane pakettreis, hotell asub Pattayas Jomtieni piirkonnas. Nüüd siin paari aasta taguseid kirjeldusi Pattayast lugedes, on tekkinud hirm, et kas sai ikka õige valik tehtud - ei saa ujuda, sest vesi must, linnamelu liiga pealetükkiv, seal pole 2 nädalat midagi teha jne. Sooviks muljeid Pattayas perega puhakamisest. Äkki ikka on midagi positiivsest Pattayas, sest reisfirmad ju korraldavad sinna reise?

1
2

Jah, perepuhkuseks on vist tõesti 2 nädalat seal liiga pikk aeg. Ka loodus pole nii nauditav kui Phuketis või Krabis. Kuigi Pattaya lähedal oli mingi zoopark ja veealune maailm, aga mida ülejäänud ajaga teha - ei tea... Ise käisin Pattayas muidugi ammu, 2004 ja peale seda mitmel korral vaid Phuketis ja Krabis. Kuigi kui nüüd meenutada, siis Pattayas oli meil hotell linnast u 9km ja täitsa ok rand oli. Kuigi erinevad tõusud ja mõõnad tõid hullu prügi randa, mis suht ruttu ära koristati.

0
0

Väga palju oleneb reisikorraldajast, kellega Te sinna sõidate. Meie oleme käinud kaks korda Vares Reisidega ja nendepoolse korraldusega väga rahule jäänud. 2-nädalasest reisist oleme olnud paar päeva Bangkokis ja ülejäänud aja Pattayal. Selline asi juba Varestel paketis sees, kes tahab, see võib Bangkokist ka loobuda ja saab transfeeriga otse lennujaamast Pattayale. Pattayal oleme peatunud Jomtieni piirkonnas, ujumisega on jah nii ja naa, aga randa koristatakse. Tegevust ja vaatamist jagub ka Pattayal: transvestiitide show, Mini siiam, Troopikaaed, Korallisaar, Krokodillifarm, lõbustuspark- tegevust jagub, kui ise aktiivne oled:) Ja linnamelu küll Jomtienil kedagi häirima ei peaks. Reis broneeritud veebruariks, siis plaanis Ahvidesaarel ja mõnel paradiisisaarel ära käia.

0
0

Esimest korda Tais käimiseks on Pattaya päris OK. Tavaliselt on paketireisi sees ju ka Bangkokis Kuningalossi külastus jm., Pattayasse sõites teele jääva loomapargi ja krokodillifarmi külastus ja mõni päev ongi sisustatud. Pattayalt võiks käia 1000 a kivide pargis ja kui krokodilli farmi külastust varem ei olnud, siis see on ka sealsamas. Jomtieni eelis on see, et rand on hotellist tavaliselt üle tee aga kui see ei ole puhas sõita paadiga Ko Larni või Ko Sameti saarele, kus on ilusad rannad. Pattaya lähedal on ka suur ja eksootiline botaanikaaed. Akvaarium on kohe linnas Sukhumvit roadil. Kui lapsed on suuremad, tasub ka võtta Kwai jõe reis, mille jooksul olenevalt reisikorraldajast saab elevandi seljas ratsutada, kiirevoolulisel jõel bambusparvega sõita ja ka ühe dzungliretke kaasa teha. Kunagi sai see viimane, 2 päevane, Vares Reiside kaudu tellituna kaasa tehtud mingi Tai Valgevene! ühisfirma kaudu ja oli igati mõnus ja hinnale vastav.

0
0

Anksu. Ole rahulik, ära muretse. Seal tegevust esimesel mkorral küll. Igav hakata ei tohiks. Olen ise seal kahel korral olnud ja ei kahetse - isegi ajast kipub puudus jääma. Ilusat reisi igaljuhul.

0
0

Tänan vastuste eest. Sain mõtteid ja ideid. Kas olete piiril viisa teinud või läbi reisibüroo?

1
0

kindlasti mitte, võta ekskursioon KohSamuile (kindlasti 2 päeva vähemalt), ja veel ujuva turu ekskursioon koos ööbimisega ujuvas bungalos.

1
0

Läbi reisibüroo viisa tehes maksad sa kordades rohkem, kui asja päris hind. Kahenädalase reisi puhul, kui pole kavas ka Taist välja minna ja ilusti olemas tagasisõidupilet, pole üldse mõtet viisa ette teha, ammugi läbi reisibüroo.

Kui oled Tais ainult 2 nädalat, tee VOA (visa on arrival). Tai viisa teemal on Trip.ee-s palju räägitud: http://trip.ee/search/google/tai%20viisa?query=tai%20viisa&cx=015929853835927772274%3A4qnsrj4nd3m&cof=FORID%3A11&sitesearch=&hl=et&lr=lang_et

1
0

Kuigi Pattaya ei ole minu lemmik koht, siiski arvan et see pole asjatu raha raiskamine, ning viisa tõesti piiril teha 2 nädala puhul parim ja lihtsaim varjant.

0
0

Ma juba kolm päeva vaatan seda küsimust ja aina imelikum ta tundub.

Puhkus (ehk siis mitte-töötamine) ei ole kindlasti aja maha viskamine. Milleks siis üldse elada, kui ei naudi? Aga raha mahaviskamine ta kindlasti on: raudselt saaks kodus puhata odavamalt.

Nii et ei, ja jah.

3
0

Eelmisele vastajale kommentaariks, et kui ma foorumeid lugesin (peale reisi broneerimist), siis jäi mulje, et kui Taisse minna, siis ikka Phuketi piirkonda...kui soov saada nauditavat rannapuhkust türkiissinise mere ja palmisaartega. Seega küsimus võib tunduda imelik või pigem provotseeriv esmapilgul, aga lugedes fakte, et Pattayal ei kutsu merevesi eriti ujuma oma mustuse tõttu, siis hakkas tekkima igasugu kõhklusi.

0
0

Tõe tempel on väga võimas koht. Viimati käisin seal 5 aastat tagasi, tea kas nüüd on valmis juba? http://www.sanctuaryoftruth.com/

0
0

Pattaya keskuses on meri tõesti mitte just eriti puhas. Ujumas käiakse seal tavaliselt purjus peaga. Jomtienil võib juba ujuda, ilma midagi eriti kartmata. Mida edasi lõunasse, seda paremaks läheb. Ise olen tavaliselt meres ujunud Bang Sarays, mis jääb Jomtienist veel umbes 10-15 kilomeetrit lõunasse. Seal on olnud küll väga mõnus, kuid sinna saamine eeldab tsiklit või autot.

Tegelikult on Pattayal ja ümbruses vägagi palju vaadata-teha ning lihtsalt mõnus olla. Enamus hindu on Phuketiga võrreldes soodsamad ja kliima on kuivem ning sääski vähem.

2
0

Ma vana Pattaya "vihkaja":). Muidugi oskan rääkida ainult keskusest, kui sinna peaks sattuma. Ranna mõttes on kohe kindlasti Pattayas veedetud aeg puhkuse raiskamine. Lisaks mustale veele on seal suht olematu liivariba kuhu rätikut asetada. Õnneks ei ole sealt väga kaugel ka sellised paradiisi saared nagu Koh Chang , Koh Mak jt. Sinna võiks kindlasti korraks minna...oht on muidugi see, et tagasi tulles võib masendus peale tulla.:)

0
0

Kui kohapeal selgub, et soovid ikkagi rahu, vaikust ning valgeid puhtaid randu, siis lähedal on mõned saared, näiteks Koh Larn http://kohlarn.com/

1
0

to: af

Ei pea olema roller või auto endal. Pattayast lõuna poole (Sattahip)liiguvad ka valget värvi songtewd. Lisaks veel igas suuruses bussid.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased