trip-krainetrip-ukraine-dark
Reisiaasta 2017

Trip.ee toimetus ning lendude soodukate tiim soovivad kõikidele tripikatele reisiderohket uut aastat!

Vana aasta lõpetuseks ning uue hakatuseks uurime:

 1. Mis olid läinud aasta põnevaimad sihtkohad kus käisid?
 2. Mis sihtkohti on plaanis külastada 2017 aastal?
 3. Kuhu ootad lendude soodukaid?

Põnevaimad kojad sel aastal - sapa valley, koh tao, koh pangan, berliin,

Myanmar, jälle tai, läti.

Taani tahaks odavalt

Kõige põnevamad sihtkohad olid Maldiivid ja Sri Lanka. 2017. aastal teha Aasias tilluke ringreis ja külastame Vietnami, Bali, Malaisiat ja Austraalia põhjaosa. Lennupakkumisi võiks tulla Havaiile, Uus-Meremaale, Šeisellid. Erinevate eksootiliste ja põnevate sihtkohtade sooduspiletid on oodatud ☺️

Ilusat vana lõppu!

Käin Tripis lendude soodukaid igapäevaselt vaatamas. Väga mugav, ise ei viitsi otsida. Tavaliselt otsustan sihtkoha lambist, spontaanselt. Läinud aasta oli hea reisiaasta, kokku sai vahelduva eduga peaaegu kolm kuud ringi reisitud. Head vana aasta lõppu reisisellidele!

Head algavat reisiaastat kõigile!

 1. Mis olid läinud aasta põnevaimad sihtkohad kus käisid?

Madeira - imeline loodus! PS! Tulin äsja Alsace jõuluturgudelt. Colmaris olid automaatidega relvastatud sõdurid tänavatel. Pisut kõhe hakkas neid nähes. Muidu ei mõtelnud selle peale oma turistituhinas.

 1. Mis sihtkohti on plaanis külastada 2017 aastal?

Mõtted liiguvad aina enam Maroko peale.

 1. Kuhu ootad lendude soodukaid?

Minu senised reisid on siiani siiski RyanAir ja EasyJetiga kõige soodsamad tulnud. Sestap vaatan otse nende kodukatelt soodsaid lende.

 1. Pisipõnni sünni tõttu jäi 2016.aastal välismaa külastamata. Põnevaim "reisielamus" oli lennukiga Kärdlasse.
 2. 2017.aastal plaanis taaskord külastada Horvaatiat, võib-olla ka esimest korda Šveits ja mõni Kreeka saar.
 3. Euroopa-siseseid lende vaatan 2017.aastal peamiselt, nende soodushindu jälgin.
 1. Tai/Kambodza. Milano ümbrus. Ibiza. Lähinaabrid.
 2. Birma või Kambodza või Dominikaan ja Euroopa tiirud suvel ja sügisel.

2016 oli kõige meeldejäävam Como järve ääres asuv küla Varenna. 2017 tuleb 2 Londoni reisi, Madeira ja Itaalia (Toscana, Cuinque Terre ja Como). Lendude soodukate osas väga vahet pole, sest kindlad eelistused sihtkoha osas puuduvad. Aga sooviks saada ülevaadet, kuhu 2017 aastavahetuseks mõistliku hinnaga saab. Üks aasta selline ülevaade siin oli, aga see aasta vist mitte.

 1. Esimene täiesti otsast lõpuni omal käel tehtud ja organiseeritud reis Katalooniasse.
 2. Võimalikult palju Aasiat näha. Planeeritud on ka UK.
 3. Aasia ja Euroopast Horvaatia ning Island
 1. Florida, Naples.
 2. Mehhiko, Tai
 3. Olen viimaste aastate puhkuseplaanid teinud tulenevalt Tripist leitud soodsatele lennupiletitele. Tänan Tripi meeskonda ja soovin teile edu alanud aastaks.
 1. Albaania, Armeenia, Gruusia
 2. Kuuba, Mehhiko, Ungari, Šotimaa
 3. Kagu-Aasia, Lõuna-Ameerika, Ida-Aafrika
 1. Filipiinid, Baikal
 2. Uus-Meremaa, Assoorid
 3. Aafrika riigid
 1. Mis olid läinud aasta põnevaimad sihtkohad kus käisid? Rocky Mountains National Park (Estes Park), Colorado, USA
 2. Mis sihtkohti on plaanis külastada 2017 aastal? Suur Kanjon, Surmaorg, Las Vegas
 3. Kuhu ootad lendude soodukaid? USA
 1. Ainsa uue riigina külastasin Singapuri. Kõige meeldejäävam oli aga nädal metsikute kanadega koos telkimist O'ahul.
 2. Piletid on juba olemas suusatama Rootsi, turistlema Balile ja Jaapanisse, nädalavahetuseks Tasmaainasse. 90% kindlusega on plaan paar ööd viimaks Kataaris veeta. Loodetavasti õnnestub aasta teises pooles nädal mõnel Vaikse Ookeani paradiisisaarel veeta (Fiji, Tonga, Vanuatu, Uus-Kaledoonia etc.). Töö tõttu tuleb eeldatavasti 4-5 korda Londonis käia, heal juhul ka korra San Franciscos.
 3. Ma elan liiga kaugel, et nendest soodukatest mulle kasu oleks.

Ilusat alanud reisiaastat!

 1. Mis olid läinud aasta põnevaimad sihtkohad kus käisid? Kuna lastega reis oli siis paketireis Bulgaariasse. Siin-seal euroopas natuke.

 2. Mis sihtkohti on plaanis külastada 2017 aastal? Paari nädala pärast seljakotiga Taisse. Ootused on kõrged. Suvel Euroopa suurema grupiga.

 3. Kuhu ootad lendude soodukaid? Aasia, Bali on silmapiiril ja mõttes sübrannadega. Vaatasin ka Tanzaaniat, tundub vägagi eksootiline.

2016 põnevaim sihtkoht oli Bali ja GIli Trawanganil kilpkonnadega ujumine :) 2017 lähen Taisse TRIPi lendude soodukaid jälgin pidevalt, plaan minna Barcelonasse, Berliini kui midagi udusoodsat silma hakkab. Ilmselt järgmine aasta ka USAsse, kui sama mahlased pakkumsied tulevad kui eelmise aasta lõpus :)

Tahaks uuesti Madagaskarile tagasi, varsti saab 20 aastat :)

 1. Eelmisel aastal oli niipalju erinevaid mõtteid, et lõpuks ei jõudnudki kuhugi ning kõige kaugem punkt, kus käidud sai, oli Kesk-Rootsi. Aga ka see oli lahe. Esialgne plaan oli aasta lõpus Birmas ära käia, kuid see plaan sai vahetatud eri põhjustel...

 2. ...Uus-Meremaa vastu, kuhu on siis selle aasta veebruaris minek. Loodetavasti tol ajal maa väga ei värise ning kuu ajaga peaks teatava pildi ka riigist ette saama.

 3. Soodukaid ootan eelkõige sellistesse kohtadesse kuhu plaanin minna ja sellistesse ajaakendesse, mil plaanin sinna minna (soovituslikult veel ka võimalikult lühikeste ümberistumistega) :) Reeglina see kombinatsioon miskipärast ei toimi. Aga väga teretulnud on ka pakkumised tõeliselt eksootilistesse sihtkohtadesse, mille peale ise kohe ei tulekski - no nagu näiteks hiljutised pakkumised Põhja-Mariaanidele, Cayenne'i (Prantsuse Guajaanas) või siis Roheneemesaartele. See tekitab hinges kohe väikese ärevuse ja kui juhtub tol ajal ka vaba aeg olevat, siis mine sa tea...

 1. Filipiinid, Barcelona, Berliin. Sai ka Cambridges käidud, 3s kord juba , see pole põnev, pigem mônus ja armas linn kuhu alati tagasi. 2. Külastada veelkord Berliini ja UKd ( kindlasti cambridges), lend 2,5 nâdala pârast Birmasse. 3. Häid ja suht kiireid lende Euroopasse, saan aru, et elame asukohas, kust parimad ja otse lende kaugele on raske saada, kuigi tripi kaudu on palju háàd ja kiiret avastanud nt aasiasse , tuleks see Euroopa ka nüüd jârgi, al TLL

Kuna olin ja olen vahelduva eduga üle poole aasta Eestist eemal olnud siis on kogunenud eelneva aasta jooksul nii mõnigi uus külastatud põnev sihtkoht. Meeldejäävaimad nendest ehk Atitlani järv Guatemaalas, Boliivia soolajärved ning Torres del Paine rahvuspark ja Valparaiso Tšiilis. Järgmise aasta reisiplaanides on põnevaimad sihtkohad kindlasti Myanmar, Cooki saared, Mauriitius ja Taivan.

Head uut kõikidele reisisellidele!

 1. Mis olid läinud aasta põnevaimad sihtkohad kus käisid? Omaan oli üks meeldejäävamaid, samuti üllatas Maroko

 2. Mis sihtkohti on plaanis külastada 2017 aastal? Sel aastal sooviks külastada Myanmari. Nimekirjas on ka Bhutan.

 3. Kuhu ootad lendude soodukaid? Kuna resideerun Aasias, siis ennekõike sooviks soodsaid pileteid siinsetesse lähiriikidesse.