Reisikaaslane Mehhikosse!!!

Mehhiko

Oli olemas kaaslane aga kahjuks ei saa ta enam tulla. Üks edasi tagasi pilet on üle. Reisi algus 16 august . Reisi eesmärk seljakotireisina.

Kindlasti hoia saladuses, kauaks, kuhu konkreetselt, palju maksab ja kes sa ise oled.

Seda otsustab kuhu, kui leian kedagi. Algus on Mexico cityst,pilet maksis 5500- oleneneb mis inimene tahab koos reisida ja milline kokkuleppe saavutatakse. Ma ei tea ka kes sa oled aga mind on vist natuke näha ka pildi pealt. Praegu on piletite peal tagasilend 24 dedsember 2009 Kui kedagi huvitab siis olen 25 a mees.

Täpsustage, millised olid sooduspiletil müügitingimused.

kui keegi tahab mingit infot siis võib kirjutada pacha25@mail.com

Kasutaks teemat ära - äkki keegi plaanib Soome kaudu minna Mehhikosse (Playa del Carmen näiteks) detsembris või jaanuaris? Ise oleme 30-sed ja otsime reisikaaslasi.

Reisikaaslast Mehhikosse, täpsemalt Playa del Carmenisse

Tere,

Otsin reisikaaslast Mehhikosse. Tahaks minna veebr. keskel. Lennupiletit pole veel ära ostetud,kuid nägin pakkumist Hel-Cancun, 13.veebr-28.veebr,795eur. Eesmärk üldiselt lihtsalt päikest nautida,natuke pidu ja natuke läheduses ka ringi liikuda.Olen N31 ja eelistaks naissoost kaaslast. Huvilised, palun jätke oma e-mail, kirjutan ideest täpsemalt.

R.

Tere

Tahaksin Mehikosse mina, otsin reisi kaaslast. Võta ühendust jass1900@hot.ee. Kahjuks olen mees

Tsauki.Hiilin ka vaikseld Mehhiko,Kuuba,Peruu jne

Tere,

Kuna ma pole veel reisikaaslast leidnud,siis pole ka lennupileteid ära ostnud. St,et kuupäevad veel lahtised. Leidsin veel ühed päris hea hinnaga piletid, need läbi Inglismaa. Kas on huvilisi,kes veebr. lõpus Mehhikosse tahaks lennata?

R.

Seljakoti reis Mehhikos

Hei, maandun Mexico Citys 18.04 Plaan on teha väike Kesk-Ameerika reis. Kas on keegi juba seal kandis voi plaanib lähi nädalail tulla? Olen 2 nädalat juba üksi trippind, igav on! Sugu N ja vanust 26 Anna märku! inkus@hot.ee

Reisikaaslane Mehhikosse

Soovin reisida ajavahemikus november 2011 – jaanuar 2012 sooduspakkumisega Mehhikosse (15 päeva, AI, umbes 1300 eurot). Olen 56-aastane mees ja otsin reisikaaslaseks meesterahvast, kes võiks osata pisut inglise või hispaania keelt. sirja4@hotmail.com

Novembris Mehhikot avastama!

Tere!

Kaks noormeest lähevad novembri alguses Mehhikot avastama. Plaanis ära käia mõlemal rannikul (Vaikne ookean ja Mehhiko laht) ning veidi allpool Palenques samuti. Plus loomulikult Mexico City ümbrus. Kui leidub mõni kaasmaalane samal ajal sinna riiki, siis võib ju ühendust võtta ja vaadata, ehk on samalaadsed plaanid seal reisimaks. Esialgne reisiplaan näeks siis seda, et Mexico Cityst rendiauto võtta ja rannikud ära külastada vahepeatustega huvitavates kohtades ning hiljem mõned tuurid pealinna ümbruses ning allpool lõunas ära teha. Viimased siis organiseeritud tuurid.

Egas rohkem polegi hetkel lisada. Kui mõnel on huvitavaid soovitusi, siis võib julgelt lisada.

Proode.

Kui kauaks te jääte? Plaan tundub vahemaid arvestades üsna pretensioonikas, sobiv vähemalt paarikuuseks rändamiseks :) Seda ka, et kui hakkate täpseid marsruute arvestama, on parem tasulisi kiirteid kasutada (mis kohati on küll üsna kallid) - mõned avalikud teed on teatud päevadel ja kellaaegadel tapvalt ummikuid täis, mõned aga päris otseselt ohtlikud. Olen sel ajal kindlasti pealinna kandis (elan siin) ja teoreetiliselt on võimalik, et saaksin paar päeva võtta pealinna ja vbl selle ümbruse näitamiseks. Kui huvi on, võite oma meiliaadressi jätta, võin omapoolseid soovitusi ja kommentaare saata.

Nu jääme kolmeks nädalaks. Pealinna ümbrust oleks küll huvi kohalikuga uurida, teab oma kogemusi ja lisajutte lisada. mailiaadress on kristo.proode@mail.ee. Edaspidi suhtlekski siis cashmiriga meili teel :) Tänud.

On keegi Mehhikot avastamas?

Viibib keegi veel praegu Mehhikos, Yukatani või Quintana Roo maakonnas?

Saabusin just kaks päeva tagasi töö asjus Mehhikost. Kaks t6ist nädalat viibisin Sonora regioonis cd. Obregõn'is. Meeldis väga. Olen sinna naasmas lähima kuu jooksul hetkel veel teadmata perioodiks. Paar kuud tuleb ehk ära. Kui siis keegi sinnakanti sattumas on, v6ib aga julgelt ühendust v6tta :)

Mehhikosse seiklema

Tere!

Kaks naisterahvast lähevad 27. jaanuar. 2012 omapäi Mehhikosse ringi rändama. Marsruudikava on veel paika panemisel ning seoses sellega oleks vaja väikest nõu. Nimelt jõuame Mehhikosse Cancuni öösel. Kas keegi oskab meile soovitada odavamapoolset hotelli Cancunis? Kas hotellid pakuvad tavaliselt ka transfeeri lennujaamast hotelli? Samuti kas kõige kasulikum oleks raha vahetada lennujaamas või mõnes cancuni kohalikus rahavahetuspunktis? Lugesime vanast 1997 aasta lonely planetist, et naisterahvastel on omapäi suhteliselt ohtlik ringi rännata. Kuidas on see olukord tegelikult antud hetkel? Loomulikult kui keegi sõidab Mehhikosse samas ajavahemikus, võiksime kampa lüüa !

Tere,

hotelle ei oska soovitada, aga lennujaama ümbruses on paksult hotellide busse, nii et transfeer paistab väga tavaline olevat.

Rahast: pankade vahetuskursid on enamasti paremad kui lennujaama ja hotellide oma, aga kuulsin kuskilt, et nüüd on pankadel rahavahetamisel päeva- ja kuulimiit seatud. Vahetamiseks tuleb pass kaasa võtta ja tihtipeale arvestada pika ootamise, paberimäärimise ning sellega, et kogu suhtlus on võimalik ainult hispaania keeles.

Ise olen tavaliselt lihtsalt raha pangaautomaadist välja võtnud, Eesti deebetkaardid töötavad siin normaalselt. Väljavõtmise tasu ei ole vähemalt minu panga ja kaarditüübi puhul tunda andnud, ma ei mäleta, kui palju see on, aga rahavahetamine osutus viimati arvutades kulukamaks.

Naisterahvaste rändamisest: kui te just aktiivsetesse konfliktipiirkondadesse ei kipu, pole viga midagi. Oluline boonus on küll hispaania keele oskus, igal pool on lihtsam läbi saada, kui nähakse, et keelt oskad. Aga inimesed on lahked, sõbralikud ja avatud (Cancunis tuleb see küll turismipiirkonna koefitsiendiga läbi korrutada ehk arvestada, et paljud inimesed üritavad teile midagi müüa - aga mitte nii agressiivselt kui nt Türgis). Naistena saate te ohtralt tähelepanu, aga enamasti on see meeldiv, hüütakse komplimente ja pakutakse abi. Nagu igal pool mujalgi, ei tasu õhtupimedas hiigelsuure kaamera ja tagataskust punnitava rahakotiga ringi jalutada; takso võtmiseks tasub hotellist nõu küsida (kust saab tellida registreeritud taksosid); dokumendid ja raha olgu pigem väikeses kotis keha lähedal..

Mehhiko, Cancun

Kas keegi on minemas 2012 jaanuari keskel Cancuni. Ise olen minemas kaheks nädalaks ja oleks hea kaasmalastega ühineda.

Tere KatlinZ

Kirjutasin sulle sõnumitesse.

R.

Katlin, kirjutasin sulle sõnumitesse. Irina

Tere

Tulin just Cancunist. Kokkuvõtteks ütleks kõigile et ärge minge sinna aga ilmselt tahavad kõik ise omal nahal ära proovida. Korupeerunud politsei(nõuab iga asja eest raha) ,vähe turiste ,kallid teenused ja poed. Peale sinise vee ja valge liiva ei ole Cancunil eriti midagi pakkuda.

Tere,

Kas olid päris Cancuni linnas või mõnes lähedal asuvas kuurortis? Ja kas tooksid mõne hinna näite? Et mis tähendab "kallid teenused ja poed"? Plaanin ka jaanuaris sinna minna ja hea oleks saada kõige värskemat infot just hindade kohta.

tänan R.

RekuR: otseselt Cancuni uusimat hinnainfot ei oska jagada, olin seal viimati juulis, aga üldisemalt Mehhiko kohta küll (elan ise pealinna lähistel). Cancunis peab arvestama sellega, et see on turistikas ja üks jõukate ameeriklaste (s.t USA kodanike) meelissihtkohtadest. Ehk siis kohalikud on harjunud turistidega, kes väga raha ei loe ja kohalikku keelt ei oska. Ma ei tea, kas vahepeal on sealsete hindadega midagi erakordset juhtunud, aga kui suvel seal olin, maksis küll kõik pisut vähem kui Eestis. Hotellihindu ei tea (ja tavaliselt saab neid läbi rääkida), aga toit maksis kindlalt Eestist vähem. Bussiliiklus ja takso on tuntavalt odavam kui Eestis. Politsei kohta ei oska midagi arvata, pole kunagi nendega tegemist pidanud tegema. Cancun kui linn pole mu meelest suurem asi, aga kogu ülejäänud poolsaar on imeilus. Tasub minna mõnele väiksele saarele (v.a Isla Mujeres, see on rohkem nagu Cancuni pikendus) või poolsaart pidi kaugemale, väiksematesse randadesse. Seal on väga ilusaid vanu indiaanilinnu, džunglit ja kõike. Küll tasub enne enam-vähem eeltöö ära teha, et teaks, kuhu siht seada.

Cashmir , suur tänu tagasiside eest. Mul tegelikult eeltööd tehtud küll,et kuhu minna ja mida teha. Plaan põhiliselt ööbida Playa del Carmenis ja sealt siis nö trip'e teha. Aga jah,see toidu/joogi ja transpordi hindade osa oli veel nati tume maa. Arvan ka,et seal ilus ja huvitav ja meil tuleb lahe reis :-)

Hääd, R.

Tere,

2 noort naist lähevad 16.jaanuaril Mehhikosse,täpsemalt Playa del Carmenisse 2 nädalaks puhkama. Kas on keegi veel sel ajal seal või sinna minemas? Oleks tore kaasmaalasi kohata, muljeid jagada, vb ka ühiselt midagi ette võtta jne.

jääme ootele :-)

R.

Playal sõltub, kus süüa. Kui tshikil jalakäijatetänaval "5 Avenue", siis näiteks lõuna, mis koosnes banaanilehel põrsalihast "cochinita pibil"+ jook värske papaiamahla ja piima segust, läks maksma 340 peesot+30 peesot jotsi ehk siis nii 20 euro kanti. Muidu pearoad nii 10 euro kanti sel tänaval. See siis detsembri alguses. Kõrvaltänavatel hinnad märksa odavamad ja taco-sid või saada nii 10 peesot tükk. Soovitan igal juhul Tulum'i Playa asemel või siis osa aega Playal, osa Tulumis.

See on küll sigakallis! (Mexico Citys saab sellise raha eest üsna peenet sorti mereannirestoranis mitu käiku ja klaasi veini) Turismipiirkonna asi, ma arvan. Aga kohalik odav toit, nii tänaval kui väikestes söögikohtades, on tavaliselt väga hea - kus kohalikud söövad, seal on hea kraam. Playa de Carmenis pole hiljuti käinud, aga üldjuhul peaks kõhu maitsvalt ja hästi täis saama 30-50 peesoga (koos värske mahla või õllega). Kui mõne kohalikuga jutule saab, siis nad teavad tavaliselt kohti soovitada - mehhiklased armastavad toidu nautimist ja sellest rääkimist ning uute kohtade/toitude proovimist. Ainuke häda kohalikele mõeldud kohtades on see, et tihti räägitakse seal ainult hispaania keelt, nii et ilma keeleoskuse või vähemalt sõnastikuta on raske sotti saada, mida nad täpselt pakuvad.

Palju võib Teqilat kaasa tuua, mitu pudelit.

K

Kas oleks huvilisi 16.jaan 2 nädalaks Mehhikosse minema, viimase hetke lennupiletid hetkel saadavad algusega Helsingist 545.- Soov oleks võtta auto ja koostada reisiplaan ja kaks nädalat ringi sõita, sporti teha (võimalusel ja viitsimisel :), pildistada, nautida Mehhiko kööki ja kultuuri, lühidalt öeldes rahulikult võtta ja nautida seda kanti. Olen üksi minemas, mees pealt 40a, laheda ellusuhtumisega, kui on huvilisi, kiirelt märku anda!

Hilinereisija: otsin ka praegu Mehhiko pileteid. Kuhu Mehhikos sellise hinnaga ja kes müüb? Tänud!

Oleme (2 naisterahvast) seal 30.jaan ja Playa Del carmenis,meil ka plaanis votta auto ja siis tiirutada ringi seal

Sigrid

Mees36+n32 Playa Del Carmenis 16-26.01

595-ga saab Finnmatkadega kaheks nädalaks Cancuni. Väljalend 30.01. 545 pole leidnud.

Ikka ei leia :( Ideaalis läheks 23.01 aga see hind ja tsarter nii atraktiivsed, et paneks plaane muutma küll...

Mine lehele www.finnmatkat.fi. Klikki "Äkkilähdöt" Avaneb loetelu 18-st leheküljest. Mine sinna, kus on sind huvitav kuupäev. Täna 11.01 hommikul olid 30.01 pakkumised leheküljel 11. Mehhiko (Cancun) ainult lend 595 eurot. Sama asja võid osta ka Estraveli vahendusel. 16.01 väljalend maksab 545.- (Lk 2)

Olemas! Ma olen ikka korraliku mõraga :P ...otsisin terve Aurinkomatkat.fi lehe läbi no ja ei leia... Piletid ostetud 16.11 väljumine hind 495...

Sikki2004 ja teised!

N42 ja M39 lendavad Finnmatkadega Cancuni 30.01. Cancunis pikemalt ei peatu, plaanis alla lõunasse (Tulumi) sõita. Võtaks auto ja külastaks naaberriike lõunas, ideaalis teeks väikese tripi ka Kuubale. Estravelist pidi saama kaardi 2 päevaga.

Kel huvi, võtab ühendust! Oodatud on ka teised ettepanekud.

rtsalu@hot.ee

Rõõm kuulda, et kaasmaalased ka perioodil 1.02.12- 14.02.12 Mehhikos. Oleme N25 ja M29 juba teistkorda seal kandis(eelmine reis 2009). Kuna piirkond tuttav, siis meie kindlad peatumispaigad on Isla Mujeres (ülimõnus saareke Cancuni lähedal) ja Tulum (kauneim rand maailmas). Võibolla mõned päevad ka Cancunis, kuna seal oodatakse väga meie külaskäiku. Kel huvi koos nautida suurepärast Mehhikot, võtke ühendust!

easyb@hot.ee mikukene@hotmail.com

Otsin toredat reisikaaslast 2-nädalasele reisile Mehhikosse või Kuubale. Reisi algus veebruari teine pool. Plaan osta Finnmatkade või Aurinkomatkade viimase hetke reis. Minu kontakt – merike.karu@mail.ee.

Tere!

Väikese uuendusena palume nüüd reisikaaslaste kuulutused lisada uue kuulutusena mitte kommentaarina.

Aitähh! Trip.ee

Cashmir, kas oled veel CDMX-is? Kas eestikeelne väike linnatuur oleks mõeldav?