trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Tere!Kas leidub keegi, kel oleks Barcelonas soodsalt tuba üheks ööks naisinimesele välja üürida? 13.apr.vastu 14.apr. 2019? Siin on nii vanad postitused, et tundub lootusetu küsimus olevat.Parimat!

Üks küsimus veel. Kas aprilli keskel on seall rannas ka juba rahvast? Ja kas vesi sobib juba väikeseks supluseks? Tänud ette!

Tere!Milline vein on horvaatia parim vein, mida saab Dubrovnikust koju kaasa osta? Tänud ette.

Kaks rootsi poissi on teel Indiasse, jalgratastega. Hetkel Poolas. Saadan nende lehe aadressi: http://flyktfrancharter.se/

Kas abi on saadud ja mis bakter see oli?

Suured tänud kõigile Mumbai lennujaama kohta käivate vastuste eest:) Mitu kasulikku nõuannet "kõrva taha" panna!

Kaks rootsi poissi teel Indiasse, jalgratastega. Hetkel Poolas. Saadan nende lehe aadressi: http://flyktfrancharter.se/

Kas kellelgi on häid/ halbu kogemusi jagada Mumbai(Bombey) lennuväljast? Reisiplaan oleks London- Mumbai- Hyderabad.

Ei soovita ka suurima vajaduse korral võtta taksot Pariisis. Taksojuhid on röövlid!

Väga hea tunne jäi peale Assooridel käimist. Sai käidud organiseeritud vormis:), kuid järgmisel korral tahaks juba omal käel minna. Ka on ettekujutus olemas, kuidas ja millal. Kes tahab lilli ja kevadet rinnus tunda, peaks minema mitte varem, kui juuni alguses. Ja tõeliselt ujumissoe merevesi on vist alles peale suve...Kuid inimesed on toredad ja suhtlevad ka inglise keeles, väga normaalsed ja vastutulelikud. Paar korda nädalas viibivad pealinnas suured cruiisilaevad ameeriklastega, siis on linnas rohkem sebimist.

on olemas üle maailma inimeste võrgustik, kes sulle vastu tulevad, linna näitavad jms, tasuta. kahjuks olen nende www. aadressi kaotanud.. kas keegi teab?

Ajalehest jäi silma, et Charles De Gaulle lennujaama peetakse üheks hirmsamaks. Huvitav, miks- kas seal on lootusetu midagi leida või ( eriti kui esimest korda üksi minna )