Autorent Malagas

Kas keegi oskab soovitada soodsat autorendi firmat Malagas? Plaanis on rentida auto paariks päevaks, et tutvuda ka natuke kaugema ümbrusega (Granada, Sevilla suund). Kas oleks mõistlik rentida auto koha peal või broneerida ette?

1
23

Malaga lennujaamas enamike tuntud rendifirmade letid olemas. Minu aastatepikkune kogemus ńtx Avise, Europcar'i ja Hertziga on näidanud, et mida varem ette broneerid, seda parem on hind. Kahjuks puudub mul info kohalike väiksemate rendifirmade kohta.

0
0

Palun mitte unustada, et tasuda saab ainult krediit kaardiga. Sularaha ei tunnistata.

0
2

Tavaliselt on soodsam ette broneerida, kohalikud letihinnad on enamasti kas samad või kallimad. Ise olin Malagas juuli keskel ja kasutasin Centauro autorenti http://carhire.centauro.net/, kuna varasem kogemus nendega teistes Hispaania piirkondades oli positiivne ning rahule jäin ka seekord. Auto Fiat Panda hind oli nädal aega ca 140€ koos kõigi kindlustustega, broneerisin ette Cardelmari http://www.cardelmar.com/ kaudu. Reisi keskel juhtus üks rehv purunema, kuid panin varuratta ja rendifirmas vahetati auto koheselt uue vastu ning rehvikulu 25€ kattis kindlustus. Ainukene miinus oli ehk asjaolu, et firma kontor ei asu lennujaamas, ent minibuss sõidab ca iga 10 min järel lennujaamast esindusse, sõiduaeg ca 5 min.
Üks asi veel, mida tähele panna - enamus autorente Hispaanias kasutab 3 ja enama päeva rendi puhul kütuse ettemaksu süsteemi, s.t. esimene täispaak tuleb välja osta ning tagastada tühja paagiga. Seega ei tasu imestada, kui rentimisel 60 eurot kütuse eest juurde küsitakse. Mõnes firmas saab ka ilma, aga need on tavaliselt siis juba kallimad.

0
1

Aitäh! Sain palju kasulikku infot.

0
0

Soovitan auto rentijatel oma fotokaga autost ja armatuurlauast teha pilt kontori taustal. Mulle üritati ka bensiini eest lisaraha külge pookida aga piisas juba fotoka võtmisest. Kohe oli kõik OK.

0
0

Malagas välja rentida matkaauto, 5kohta, automaat. Peab olema b-kat. Tulen lennujaama vastu. Võtke julgelt ühendust.

0
1

Rentisime ka sootsamast kohast Malaga l auto ...

Auto oli täielik romu ,kolises ja logises .

Lõpuks läks linnaliikluses mootor keema ja sülitas jahutusvedeliku välja . Jätsime teeäärde seisma ja läksime sööma .Tunnipärast oli auto jahtunud ja valasime pudeliga vee sisse  ja sõitsime edasi. Tagasiviies renti tahtsin nii mõndagi öelda ,aga kedagi polnud kohal .

Võti postkasti ja järgmisel kliendil rõõmu piisavalt.

Mõelge ka kus rendite .

1
0

Hertz / Sixt 

ei ole neid varjatud tasususid,

suuri depokaid, autod uued ja upgradid ilusad

18 eur päev, ja upgradeti ka veel, XC60

0
2

Soovitan https://www.malagacar.com/  , asuvad mõne minutilise mikrobussisõidu kaugusel reisiterminalist.

Terminalis on MalagaCar inimene vastas, teeb oma nimekirja 'linnukese' et oled kohal ja juhatab mikrobussi peale.

2
0

Mina soovitan kaa malagacar.com -i! Väga sõbralik ja meeldiv teenindus, ei määrita midagi pähe, tasuta mikrobuss viib pärast teid lennujaama. Autod uued ja puhtad. Saime maksta deeberkaardiga, krediitkaart polnud vajalik. Kindlasti kasutan veel.

2
0

Soovin esimest korda broneerida auto ette Malaga lennujaamas. Vaatan carflexi.com lehel DELPASO firma auot. Kas oskad selle lehe/firma kohta kommentaare jagada, kas kogemused on OK.

0
1

Mina ka olen kasutanud ja julgen soovitada malagacar.com.
Kas Delpaso on rendib või vahendab? 

Igatahes malagacar hellofan promokood enam ei tööta küll, aga hinnad paistavad baas ja täis paketil nii väikse vahega praegu olevat. Kindlasti soovitan muretut parkimist silmas pidades täispaketti. Ei ole värinaid, et auto juurde naastes on keegi ära kraapinud. Tagasi andes, keegi huvi ei tundnud kas mõni kriim juurde tulnud, neid ikka enne mind oli. 

Autoks oli 7-kohaline.

1
1

DELPASO rendib. Kui mul on Swedi platinum kaardiga rendiauto kasko, kas tasuks ikkagi täispakett valida?

0
1

Ise kasutasin samuti https://www.malagacar.com/ .

Krediitkaart pandi küll kirja ,aga ei mingit deposiiti.Rendi maksin sulas ja a asi korras.

1
1

Mina olen Swedi Platinumiga alati üritanud vältida täispakette ja seni on riskide maandamine läinud hästi. Selle (oli vist 250 eur?)  omavastutusega saan alati hakkama ja môned korrad laenutada ilma vigastusteta teeb sageli soodsama rendihinna tagasi. Korra elus olen siiski maksnud Islandi hotelliparklas ilmselgelt kohaliku rohelise  bussi poolt tehtud kriime autol, kusjuures juhtus vaid umbes nädal enne kui juba  varem tellitud Swedi Platinumi kaart ja kaskokindlustus oleks saabunud ;-))

0
2
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased