Lend Singapurist Balile?

Hei, kes vahemaandumisega Singapurist lennanud edasi Balile...mis siselennu firmat soovitate ja kas kuni 100 eur piletit ka võimalik leida on? (mul siiani otsingud ebaõnnestunud).

Kas peaks vaatama otse vedaja kodukalt või pigem taolise lennu puhul mingist otsinguportaalist?
Ja veel küsimus siselennu (või odavlennu, kuidas keegi nimetab) käsipagasi kohta - kas nad kaaluvad reaalselt ka seda kohvrit ?

Kaks aastat möödas ja absoluutselt ei mäleta enam ei lennufirmat ega hindu eraldi Singapurist Balile, aga seda võin öelda, et meie võtsime alates Tln-st ühe joruga kõik piletid. 

Singapurist Balile "siselendu" vast ei ole. Aga odavlende piisavalt.

Vaata AirAsia, Jetstar, Scoot vms. Oleneb millal lennata tahad, aga alla 100 euro leiab kindlasti. Muidugi pead arvestama, et iga liigutuse eest tahavad odavlennukad lisaraha.
Sobivate lendude leidmiseks võib kasutada erinevatel otsingumootoreid (Skyscanner, momondo, kayak), aga kui diiliks läheb, siis mina ostaks otse lennufirma kodulehelt.

Meie lendasime Air Asiaga. Hea hinna/kvaliteedi suhe ja lennud olid normaalsel ajal. Me olime minnes ja tulles kaks päeva Singapuris ka, nii et lennud ei olnud ühel piletil. Maksime pileti eest natuke üle 100 euro, sest võtsime pagasi ka.

Meie kasutasime otsinguks Nusa Tripi. http://www.nusatrip.com/en. Ka osa pileteid ostsime selle kaudu. Näiteks Scooti piletid olid sellel odavamad kui Scooti enda kodulehel


Eelmise aasta märtsis lendasime Singapurist Balile Jetstar Asiaga, mille leidsime Momondo kaudu. Ostsime küll ainult ühe otsa pileti, mis on 65, 5 eurot nägu, aga me ostsime selle kaks päeva enne lennu väljumist, nii et arvatavasti saab ka odavamalt, kui varem ette ära osta. :) Aga lennuga jäime rahule, mingeid hilinemisi või ebameeldivusi ei olnud. Meil oli käsipagas, aga keegi minu mäletamist mööda seda ei kaalunud.