Taisse minek november-detsember 2021

Tere,

Kas keegi plaanib minna Taisse november-detsember 2021? Ja mis reisitingimused on? Ma saan nii aru, et teatud piirangutega saab minna. Kui keegi teab midagi täpsemat või on koha peal - igasugune info on tere tulnud. Ise tahaks sügis-talv kuskil ära käia ja  Tai oleks ideaalne valik meie jaoks. 

Ilusat sügist,

1
23
...
8

Tahaks  minna  küll.

1
1

https://asq.locanation.com/mobile/index.html

Hotelli hinnad algavad 800 EUR

14 pead olema Riigi poolt aktsepteeritud hotellis.Riiki sisenemise luba .

Kella 21:00-4:00 Liikumise piirang Tais.

Vaktsineeritud 2 korda (teisest korrast peab olema möödas vähemalt 14 päeva.

1
1

Aitäh tagasiside eest. Selline variant kuidagi rõõmu ei paku :( Võiks juba see jama üks kord lõppeda :)

1
0

kasutaja28 kirjutatu kehtib Bangkoki kohta. Teistes piirkondades on teised reeglid - näiteks Phuketis saab valida 400+ hotelli vahel, hind nt Novotelis 240€/2in/7 päeva. Konkreetsemad tingimused leiab siin: https://thecoloursofthailand.com/news/phuket-sandbox-faqs/. Piirangud on, aga samas mitte midagi drakoonilist. Praegu on käimas ka Finnairi soodukas, Tallinnast üle Helsingi vähem kui 500€ eest

0
0

Buldooza, aitäh. Ma justkui ka midagi taolist kuulsin ja mõtlesin, et kas keegi teab täpsemalt. ma uurin seda linki, mida sa saatsid. Eile hakkasin ka ise vaatama just selle finnairi kampaania pärast. Kuna ikka väga tahaks sügisel ära käia ja ammu Tais pole käinud - mõtlesin, et äkki on lootust :)

0
0

Tere

Kui kaua võib tais olla

0
0

Kui  keegi  veel  huvitatud  terveks  novembriks  või  varemgi minema,   siis  ma  tuleks  ka  kampa.  Ma M63  penskar.

0
0

Tere, kas keegi teab täpselt mida praeguses olukorras vaja teisiti teha? Ei ole ju ainult nii et ostad lennupileti ja broneerid SHA+ nimekirjast hotelli. Kas peab riigi sisenemise luba taotlema? Eriline tervisekindlustus? Testid enne / pärast maandumist / x-päeva möödumisest? Karantiiniajal saab hotellist välja minna?

0
1

Buldooza antud lingil on päris põhjalikult kirjas, mida tegema pead, kuidas olema pead jne.

3
0

Tais hetkel ei pidavat olema suuri probleeme kohapeal viisa pikendamisega. Turiste kes raha toovad on neil vaja. 

Numbrid lähevad ka alla, võibolla tuleb leevendust. Oktoobri kuus midagi lubati.

Karantiinis ei pea hotellis olema, võid vabalt välja liikuda. Linnast välja ei tohi minna ehk teise linna. 

Oht on selles, kui annad positiivse testi või lennukis istub sinu kõrval reas isik, kes annab positiivse testi, siis tuleb minna karantiini teise hotellis ja sealt enam välja minna ei tohi. Võimalik, et ka seda seadust on vahepeal parandatud, kuid suvekuudel see veel nii oli.
Kohalikud ärimehed nõuavad 1 detsembrist täielikku avamist, kuid seal riigis nii lihtsalt need asjad ei käi. 
Phuket Sandbox, alates avamisest 2 kuud tagasi on seda võimalust kasutanud 20tuh inimest.

1
0
1
0

Pole mingit jalavõru seal paigaldatud inimestele. Oktroobris tõesti suureneb reisimis võimalus aga see hakkab ka olema läbi niiöelda "paketi" ehk 100% liikumisvabadust sul ikkagi pole, milline täpselt, seda ei tea muidugi enne oktoobrit keegi sest see info ja võimalused muutuvad igapäevaselt.

0
1

Jalavõru asemel on mobiilirakendus.

1
0

Kas saan õigesti aru, et kui olen vaktsineeritud, siis peab praeguate kehtivate reeglite järgi tegema Tais kohapeal 3 korda testi? Või see kehtib neile, kes pole vaktsineeritud?

0
0

@ AnuR

Jah, nii see on. Esimene saabudes, teine umbes nädala pärast ja kolmas umbes kahe nädala pärast saabumisest (kui enne muidugi juba ära ei lenda).

Tegema peavad kõik, sealhulgas vaktsineeritud. Mingeid erandeid ei ole.

1
0
1
23
...
8
Lennupakkumised
Reisikaaslased