Võtame 2019 reisiaasta kokku

Uus aasta on kohe-kohe käes ning Tripi toimetus soovib kõikidele tripikatele head vana aasta lõppu ning reisiderohket 2020 aastat!

2019 reisiaasta lõpetuseks ning uue hakatuseks teeme väikse küsimustiku väljakujunenud küsimustega:

 1. Kuhu reisid sel aastal viisid ning mis paik/reisijuhtum kõige rohkem meelde jäi (võib ka mõne äparduse tõttu)?

 2. Kuhu plaanid reisida 2020. aastal?

 3. Milliseid lendude sooduspakkumisi kasutasid sellel aastal ja kuhu ootad lendude soodukaid järgmisel aastal?

1
234

1.Tenerife,Maldiivid,Bulgaaria,Horvaatia ja Kreeka.

2.Sansibarile märtsis!

3.Maldiivid ja Kreeka reis sai ostetud tänu tripi pakkumisele,järgmine aasta vaatan mida huvitavat leian!

0
0
 1. See aasta Helsinkist ja Riiast kaugemale ei jõudnudki. 

 2. Jaanuaris Berliin, loodetavasti aasta jooksul Budapest ka. Helsinki ka.

0
0

1\. Käesoleva aasta sihtkohad olid India ja Ida-Euroopa (Ukraina, Rumeenia, Ungari). 2\. Uue aasta esimene reis viib Floridasse.  3\. Lennupakkumisi jälgin pidevalt. Sooviks lennata Sansibarile, Kuubale.

0
0

bulgaarias suusatamas ja päikest egiptist. hetkel ootan jaanuari pileteid taisse või vietnami .

sooviks rohkem lende näha ka riiast väljumisega  ( lõuna-eestlasi lendab sealt hulgim ) . 

lende jälgin suht tihti siit

0
0

1. Sal Roheneeme saartest, Pariis, Minsk, Berliin, Peterburi, London. Hämmastas Minsk äärmise puhtuse ja  ringiaskeldavate koristjate, kanalistsioonikaante värvijate, käsipuude poleerijate ja muude puhastusteenindajatega. Muru vist päris ei värvitud. Naljaks ning ühtlasi kurb ja õudne.   

2. Uue aasta esimene reis Prantsusmaale.  

 3. Salile sai pilet ostetud jaanuaris nädal enne reisi TUI viimase hetke pakkumisega edasi-tagasi 190 euri Helsingist. Soodukaid ootan nii Lääne- kui Ida-Aafrikasse.

0
0
 1. Kaks korda Jaapanis, natuke lisaks näpuga Malaisiat ja Singapuri.

 2. Indoneesia, tõenäoliselt Sumatra, on planeeritud veebruariks-märtsiks.

 3. Aasia. Endiselt :/

0
0
 1. Huvitav aasta oli ning sai külastatud Belgiat, Portugali, Hollandit, Ukrainat, Soomet, Itaaliat, Leedut ja Küprost.

 2. Uue aasta pikem reis on planeeritud märtsikuusse ning sihtkohaks sai valitud (ja ka piletid ostetud) Kuuba. Arvatavasti kuulub nimistusse ka Iisrael esimeste kuude osas ning juunis jalgpalli vaatama Itaaliasse.

 3. Portugal, Ukraina ja Küpros ning järgmise aasta osas vaatangi just Itaaliasse (Rooma) häid pakkumisi.

0
0
 1. Austria, Myanmar, Tai, Lõuna-Korea, Singapur, Kalifornia, Budapest, Tonga, Fiji, Uus-Kaledoonia, lisaks korduvalt London. 277k km kumulatiivset lennudistantsi

 2. Suusareisid Itaaliasse ja Austriasse, nädal Jaapanis Osaka kandis, konverents Kalifornias, tööreisid Singapuri ja korduvalt Londonisse on juba ära planeeritud. Lisaks tuleb ehk nädal kusagil Kagu-Aasias ja loodetavasti paar nädalat matkaautoga Uus-Meremaal.

0
0

See aasta olid meeldejäävamaid reise Vietnam ja USA. Lisaks veel mingi viisteist riiki, aga need olid kõik Euroopas. Valgevene oli huvitav. Venemaa on alati seiklus..

Iga kell läheks tagasi Vietnamisse, USA-sse ja kummaline küll - aga ka Valgevenesse.

Esimene uusaasta plaan on külastada Teravmägesid. Edasi vaatab jooksvalt.

Kasutasin muuseas ära ka ühe Trip.ee poolt soovitatud viimase hetke pakkumise, nii et, tänud.  Lennupiletite soodukaid ei oota, sest lennupiletite hinnad on hetkel niikuinii ajaloo madalaimad.

Lennata kümne euro eest Tallinnast Euroopa pealinnadesse ja tagasi - kasutage juhust, sest see pidu kaua ei kesta!

0
0

1. Berliin (8x), Bratislava, Stockholm, Wroclaw, Vilnius, Brüssel. üks eredamaid mälestusi on kindlasti esimest korda aastavahetusel välismaal olla (Berliinis). 

2. Kindlasti jälle Berliin mõned korrad, praeguseks bookitud lennud lihavõttepühade ajaks.

3. AirBalticu mingi FriendsDay pakkumine (Tallinn-Vilnius-Tallinn 30 eur) ja Musta reede Lufthansa sooduskood. suure Berliini fännina ootan eelkõige soodsaid lennupileteid Berliini ja et easyJet tagasi tuleks Tallinna ja Berliin vahet lendama.

0
0

1. Läti, Norra, Türgi, Tuneesia ja Maroko. Meeldejäävaimad olid surfamine Sidi Kaouki rannal Marokos, matk ja telkimine Sahara kõrbes Tuneesias ja tõeliselt ägeda disainiga majutuskohad nii Tunises (disainer Philippe Xerri kodu endises palees), Neftas (Dar Hi), Essaouiras (Salut Maroc https://www.salutmaroc.com) kui Marrakechis (Riad Goloboy http://www.riadgoloboy.com).

2. Belgia, Portugal, Itaalia, Maroko, India - eelkõige Rajasthan.

3. Arvan, et kõik mu reisid on miskit moodi seotud siinsete sooduspakkumistega - see annab idee ja edasi otsin ise endale vajaliku kombineerides lende.

0
0

1. Oli saarte reisi-aasta. Sri Lanka, Tenerife ja La Gomera Hispaanias, Korfu Kreekas, Madeira ja Porto Santo Portugalis. Põnevaim oli Sri Lankal.

2. 2020. aastaks on plaanid tehtud: Tai- Bangkok ja Ida-Tai saared. Hispaania- Malaga, Marbella, Gibraltar. Kindlasti veel kusagile. Oleneb, mis head pakkumised ette satuvad.

3. Kasutatud sai nii Tui, Novatours kui Aurinko viimase hetke lennupakkumisi. Sooduspakkumisi ootan Portugali, Lõuna-Ameerikasse, Filipiinidele, Indoneesiasse, Sansibarile jne.

0
0

Kui esimese hooga lugeda, siis jääks nagu mulje, et küll paugutavad reisida, aga asjale rahulikult peale vaadates pole ise laisem  olnud:

1. Läti, LAV, Kingdon of Eswatini, Amsterdam, Aquitaine ( Bordeaux, Cognac, Arcachon ), suvine autotrip Ungarisse, jõuluehtes Viin, tulemas veel Soome

2. Ilmselt jälle Läti :) , Florida veebruaris, mai alguses vaataks üle pika aja korraks Rooma poole, suvel autoga Tšehhimale

3. kui mitte otseslt, siis kaudselt ikka olnud Trip abiks, tripikas Mehis aitas tulekul oleva Florida reisi jaoks mõned head ööbimised sebida, tänud talle selle eest. Ja häid pühi kõigile tripikatel.

0
0

1. Sansibar, Prantsuse Riviera, Rootsi, Malaisia, Austria. Otseselt "reisina" ei arvesta, aga lühikesed põksud Soome ja Lätti ka.

2. Dubai aasta alguses, hiliskevadel Inglismaa, sealt edasi vaataks jooksvalt.

3. Malaisia sai võetud Qatari sooduspakkumisega, uuel aastal ootaks huviga 2020. teise poole/2021. alguse kanti LAVi, Floridasse ja Kariibidele.

0
0

1. Jaanuaris ja veebruaris Küpros. Famagusta kummituslinn põhja-Küprosel võttis mõtlikuks. Augustis Šotimaa. Mõnusaim puhkusetunne oli kui 25+ ilmaga ostsime mingist poekesest lihapalle ja neid sealsamas poe ees kõnnitee äärel sõime. Ise pole just enam teismelised. Oktoobris Puglia. Low season, aga ilm ikka veel üsna soe.

2. Jaanuaris Singapur ja Malaisia. Suveplaane veel pole.

3. Otselennud, ka odavatega (Ryanair, Wizz). Ei soovi oma niigi vähest vaba aega lennujaamades veeta. Wizzi Kutaisi on üks variantidest.

0
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased