Kaheks kuuks Balile

Tere kõigile!

Plaanin minna kaheks kuuks Balile alates veebruari keskpaigast. Oskab keegi soovitada selleks ajaks piirkondi ja ehk ka majutust kus peatuda? Tegemist on puhkuse ja tööreisiga  seetõttu peaks olema hea wifi ühendus.

Jah, lugesin kokku ning Bali kohta on tehtud Tripis ainuüksi 131 alapealkirja, millest iganes Bali kohta.

Kas tõesti ei leidnud sealt endale vastuseid?

Youtube otsingusse "Bali travel" või midagi sarnast. Üsna populaarne kajastada hetke olukorda erinevates riikides. Näiteks see juutuuber räägib hindadest kui ka kohtadest kus veel turiste alles on jäänud.

See pole otse teemasse aga kui nüüd vaadata Trip.ee avalehte selle pilguga, kes satub siia esimest korda, siis pole kõige lihtsam kohe selle ülesehituse loogikat ära tabada. Loomulikult võib otsitava fraasi või huvitava koha kirjutada otsingusse ja vaadata, mis välja tuleb. Samas paljud on harjunud menüüde kaudu otsima ja võibolla kui tõsta lehe allosas olev Sihtkohad link (https://trip.ee/sihtkohad)  ) kuskile ülespoole nähtavamaks, jääks selliseid järjest uute teemade algatamisi vähemaks.

Ma ka ei saa sellest inimeste mõnitamisest aru, kes alles laekuvad siia keskkonda- kust nemad teavad, kuidas need otsingud siin käivad? Tuli inimene, kes oli kuulnud, et ka Eestis on selline reisiteemaline portaal- miks me ei võiks teda ilma noomimiseta siia sisse sulandada? Päike 12 sa võiks enda nime Öö 12 vastu vahetada selliste sapiste märkustega?! Anna inimesele nõu! Praegu sellisel Corona ajal eriti veel!

Kaisa, aga kuidas sa sinna Balile sisse saad? Minu teada on nad turismile suletud veel?

Interneti saadavus hotellides on üldiselt olemas, aga mōnes kohas vōib olla vaid hotelli fuajees, seega pead veenduma, et see ikka tuppa ka leviks.

Mina loeks booking.com lehel hotelli tutvustusi ja ka arvustusi...

Odavamas hotellis Interneti kiirus aga vōib olla üsna nigel, seega pead olema valmis selleks. 

Muidugi alati saad osta kohaliku sim-kaardi ja kasutada oma internetti seal kus tahad. See peaks olema kōige kindlam variant. Ei pea majutust valima interneti saadavuse järgi :)

Minu teada ka praeguse seisuga välismaalased, (välja arvatud ajutise elamisloaga) Indoneesiasse ei pääse. Kardetakse uue viirusetüve levikut. Ka neil, kes seal praegu juba on, peab ühest regioonist teise liikumiseks olema ette näidata vähem kui 48 tundi tagasi tehtud negatiivne Covidi test. Isegi kui taastub enne aastavahetust olnud kord kui riiki pääses ärviisaga, mis maksis 300...700$+ test ja karantiin nende pakutud kohas 500$ eest, väga sinna minema ei kutsu.

Aitäh neile kes on siiani nõu andnud ega halvusta neid kes tõesti esimese hooga ei leia soovitud infot. 

Hetke seisuga on Indoneesia suletud 14.jaanuarini, seega pole võimatu et veebruaris jälle saab sinna minna :-)