Offline kaart autosõiduks

Olen tihti reisidel väljaspool ELi kasutanud Google maps offline kaarti autoga navigeerides, aga tundub, et seda ei saa enam alla laadida. Mis rakendust olete kasutanud ( ilma netita)? Huvitab just Kariibimere piirkond.

1
2

Mapsme, ma olen seda kasutanu igal pool reisides, tõmbad vajaliku kaarti alla ja kohapeal sõidad interneti vabalt ehk offline.

2
0

Sygic. Sai tasuline eluaegne versioon mingi 15 aasta eest tehtud ja töötab senimaani. Kõik Kariibi mere saarekesed kenasti alla laetavad. Äpis mõned lisad nagu dashcam, kiirusepiirangud, teetööd, Android Auto tugi jne. Visuaal päris kobe. Mahu osas nt Guadeloupe 7 MB, Trinidad ja Tobago 3 MB jne.

1
0

Google Maps offline kaardid vähemalt Androidile toimivad praegu tavapäraselt, miski ei viita, et ka iPhonelt oleks see võimalus ära võetud.

1
0

Here maps. Toimib alati, vajadusel saab ka onlines kasutada.

Google maps on olnud allalaetuna ebastabiilne. On juhuseid, kus ei näita enam mingit kaarti, juskui poleks alla laetud. Netis värskendab end koheselt ja kōik normaliseerub. Google ei erista ühesuunalisi tänavaid.

Here pole alt vedanud, see on see endine nokia rakendus.

2
0

iPhonega Google maps offline kaartide allalaadimine mul toimib. Kariibimere piirkonda ei ole küll katsetanud, kuna olen järgmiseks reisiks kogu telefoni lubatud kaartide mahu ära kasutanud.

0
0

Ma kasutan jätkuvalt Google Maps allalaetavaid kaarte, telefoniks iPhone. Viimati kasutasin 1,5 kuud tagasi Grenadal ja Trinidad & Tobagos.

Varem olen kasutanud ka Maps.me-d ka, toimis igati.

0
0

Here maps. Lisaks toimib see mul ekraanideta lendudel n.ö. oma airshow'na. Lennuki keskel ei pruugi toimida, aga hoides telefoni paar sekundit aknale lähemal, leiab signaali mõne sekundiga.

1
0

Kasutan euroopas ja mujal Tom Tom Go telefoniäppi. Ostan enne reisi 3.99 eest kuuliitumise, Siis lõpetan kohe, :) et järgmisel kuul raha ei võetaks. Laadin alla selle riigi piikronna kaardi kuhu minek ja korras. Väga head kaardid, näitab ridu, peale ja mahasõite jne. kaameraid. Arvutab keskmise kiiruse kaamerate piirkonnas kiirust ja hoiatab kui keskmine kiirus üle läheb jne.

3
0

Kasutan ise OsmAnd+ äppi aga tavaversioonis sai vist 5 riiki tasuta alla laadida. Näitab huvipunktid ja väiksed külad ning osaliselt majad(Aafrikas küll veidi vähem) ka ära, mida Google offline kaart näiteks ei näita. Toimis nii Aafrikas, Ladina-Ameerikas, kui ka Aasia pool. Mugav on sellega see, et saad lihtsalt märkida huvipunkte teel või trackida oma läbitud teekonda. Näitab nii matkarajad, kui ka militaaralad ära.

https://osmand.net/

1
0

Euroopas on toimunud Here we go ja isegi Aafrikas oli OK.

0
0

TomTom telefonivariant (varem TomTom Go eraldi navigaator) ning OSMAnd Maps. Esimene on ainult tasuline ning teisel on ka tasuta versioon (piiratud).

Põhinavigaator, ka Eestis, on mul TomTom. Teine pigem täpsustuseks ja tagavaravariandiks.

Mõlemad on ka CarPlay/AndroidAuto variandis olemas.

1
0

Me just kasutasime androidiga Belizeis google mapsi offlineis.

0
0

Kasutatud maps.me. Lae soovitud piirkonna kaart enne alla ja kontrolli toimimist. Kindlasti on igal maal ka odavad sim kaardid, mis sisaldavad turistile vajalikus mahus internetti. Viimasel reisil ei jõudnud isegi veerandit internetimahtu ära tarbida.

0
0

Ma samuti kasutanud maps.me äppi. Toimib ilusti nii Euroopas kui Aasias. mujal pole veel vaja läinud. Hea ka bussides, taksodes jälgida ja aimu saada, kus sa reaalselt oled mitte taksojuhi one hour juttu iga tunni tagant kuulda.

0
0

Kas see lennukis ka toimib?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased