trip-krainetrip-ukraine-dark

siiisu

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari

18 külastatud riiki, 9% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Küsimus neile, kes viimasel ajal sõitnud: kui kiiresti sõidab taksoga Tallinki terminalist Stockholmis (Frihamni kõrval vist nüüd?) Arlanda lennuväljale pühapäeva hommikul kl 10? Eeldan, et autosid on sel ajal linnas vähe ja ummikud puuduvad.. Küsimus tekkis, kuna meie lennuaeg on 35 min varasemale toodud ja nüüd väljub lennuk 12.05 Arlandast (laev sadamas kl 10.00).

Tänud teadjatele!

Natuke teemaväline, aga huvitaks selline asi, et mis te arvate, kas me tagasilennul San Juan-NY-London-Stockholm saaksime teha check-in'i ainult kuni Londonini? Või nõuab süsteem rangelt kogu tagasilennu korraga tšekkimist ja nt ainult kuni Londonini seda teha ei lase?

Selge, me kaalume siis igaks juhuks veel teisi variante ka, aitäh! Oh, hakkasin just reisi täpset kuupäeva üle kontrollima ja selgus, et lend läheb siiski 12.40 ning mitte 12.00. Sellepärast piletite ostmisel ma justkui mäletasin, et laevaga paistis enam-vähem jõudvat. Igatahes see 40 lisaminutit kulub marjaks ära! :) Meie sõit on 5. aprillil alles, seega on ilmselt paljud juba selleks ajaks ära käinud ja loodetavasti viitsivad siia ka natuke tarvilikke näpunäiteid lisada, millele ehk ise ei tuleks või ei oskaks eraldi mõelda.

Meil läheb ka lend pühapäeval kl 12.00 Stockholmist. Hetkel oli küll plaan minna laevaga, 10.00 jõuaks maale, haaraks terminali eest takso (4 inimest + kovrid) ja Arlanda poole minekut! Kuna tegu on pühapäeva hommikuga, liiklus hõredam, siis peaks ikka jõudma ma usun? Või on kellegil kogemusi, kui kaua füüsiliselt sõidab autoga/taksoga Tallinki terminalist (nimi hetkel ei meenu) Arlanda lennuväljale pühapäeva hommikuse liiklusega?

Meie oleme ka neljakesi 14.-18. aprillini Puerto Ricol. Palju teid on? Uurin, kuna äkki leiame mingi majakese või muu lihtsama ööbimisvõimaluse, mida on mõttekam kamba peale rentida. Ma ei ole küll sealsete majutusvõimaluste kohta hetkel veel midagi uurinud, selline mõte tekkis lihtsalt..