Viimased kommentaarid

Oleme ka Horvaatia fännid, käinud ikka rohkem kui 10 korda, täpset arvu ei mäleta enam :D ja ainult autoga kogu aeg. Meie rekord on 22 h Võru-Umag, aga see oli päris raske sõit. Üks roolis, teine magas ja siis vahetus. Nüüd võtame tavaliselt rahulikult, sõidame välja teisele poole Varssavit, seal hotellis ööbime ja järgmine päev Horvaatias.

Kõige parem on tellida Vaatevinklist veneviisa.

Tere!Meie käisime, lastega pere, aga juba 7 a tagasi. Lastele väga-väga meeldis, ilus hotelli teritoorium, soojendusega bassein ja ilma ka. Lastele väike veepark ja hulga tegevusi k.a. kaameliga tasuta ratsutamine, muuseum ja lahedad programmid igal õhtul. Selle hotelli õhtuseid programme toodi bussidega turiste teistest hotellidest vaatama. Söögid kehvapoolsed, aga lapsed said kõhud täis. Joogid veel õudsamad, kuni hakkasime andma dollareid ja saime hoopis parema klassi joogid. Linna peal midagi teha polnud, väga pealetükkivad müüjad ainult. Mererand kehvapoolne ja seal lapsed olla ei soovinud.  Võib-olla nüüd juba midagi muutunud seal.

to af: Meie olime Tenerifel Las Amerikas 31.12-14.01.18 2. nädalat ja ilmateade oli täiesti vale, mida kodus sai jälgitud. Lubatud 16-18 oli kohapeal esimesel nädalal 26-28 ja teisel nädalal 22-25. Olime 7. kord seal. Alati on oma kogemus näidanud, et ilm on hoopis teine kohapeal kui ilmaportaal lubab.

PTAKIS oli võimalik igal pool maksta kaardiga ja lisaks on seal keskuses valuuta vahetuse putka.

Meil endal pikaajalised vene viisad, põnev oli teekond mööda seda kitsast teed Nida poolsaart pidi, üks kord tasub ära käija.

To 834arr: Meie läbisime seda marsruuti juuli keskel, kui sõidad Nida kaudu, oli läbipääs vene piiril 10 min, aga vene - leedu piiril ei tohi taxfreesse minna, siis saad ruttu läbi euroopa värava kaudu, kui juba keerad taxfree tsooni, siis läbid järtsi piirini üld järjekorras, nig see võtab mitu tundi aega.

Sõidame sellesse hotelli välja ühe jutiga, väga soodne ja maitsva hommikusöögiga hotell, sealt hommikul start ja õhtul juba horvaatias kohal. http://www.hotel-gorski.net/

Tere!

Oleme ka juba üle 10 a tiirutanud mööda horvaatiat ja suuremalt jaolt igal pool on saanud maksta kaardiga(SEB, SWED), kui sa just kodufarmidest või tee äärsetest putkadest veini, puuvilju jne ostma lähed, siis vaja sulli. Jotsi saab jätta ka euro sentides/müntides, keegi ei pahanda :D

Tere! Olen ka teema jälgija, kuna veebruaris Tenerifelt tagasilend läbi Stanstedi ja kahe lennu vahe on 1,25 h. Meil lisaks 3 last ka, aga õnneks käsipagas. Et mis oleks parim võimalik variant jätkulennule jõuda? Kas Fast Truck aitaks meid? Või peab lootma ainult trügimisoskusele?

Tere! Küsin uuesti, kas hetkel keegi on Poolast saabunud ja jagaks värskemat infot teeolude kohta?

tänud ette :D

Kohapeal linnakeste, külade sissesõidul mammid pakuvad majutust, valikuid on seinast-seina, meie käisime Venezias Rovijinst kiirlaevaga, hommik 8.30 start ja õhtul tagasi. Väga mugav, soovitan soojalt!

Kas keegi oskab värskemat infot anda Poola läbimise kohta? Palju peaks arvestama lisaajaga tee remontide tõttu mars. horvaatia, istria.

Tere!

Meie tulime just 19.11 tagasi tenerifelt ja avastasime see kord väga normaalse hinnaga ja igal pool toimiva neti. Ööpäev 7 eur, seade tikutopsist veidi suurem, taha saad ühendada 8 seadet, töötas ka ookeani ääres super hästi. Seadme rentisime koos autoga coldcarist lennujaamast, hiljem tagastasime koos autoga.

Meie olime Kuubal, Varaderol, Sandals Hikakos hotellis, see ainult täikasvanute hotell, kes abiellub seal, kes tähistab mesinädalaid, pulma-aastapäevi jne. Väga romantiline koht ja imearmas, lisaks söögid kõik superluks. Tähistasime seal 18. pulma-aastapäeva ja kindlasti tahan sinna tagasi minna.

Tere!

Kas kellelgi on kogemusi sellise veinikeldri külastuse kohta

http://www.veralda.hr/

Kas sinna oleks võimalik külastust teha, või kuidas seda uurida?

Tere!

Meie ei bronninud horvaatias ühtegi kodumajutust ette(sai käidud augusti kaks viimast nädalat eelmisel aastal). Baška Vodas oli raskem leida kodumajutust, saime ainult kolmeks ööks mere äärde, aga kui sõitsime edasi Makarškasse, seal oli majutuse pakkujaid tõesti palju, keda bookingus ülse polnud. Võtsime sinna 5 ööks majutuse 50 eur ööpäev kolmele ja mereni oli u 50 m rõdupealt merevaade ja pererahvas väga tore. Aga kogu reisi parim koht oli ikka Baška Voda, kuna seal oli nooremat rahvast rohkem, ööelu oli mererannas väga vinge koos muusika ja tantsuga. Makarškas seda ei õnnestunud näha. Kui tagasi liikuma hakkasime oli eriti palju kodumajutuste pakkujaid, kuna suurem osa turiste lahkus augusti viimasel nädalal ja hinnad kukkusid ka kohe. Lidli poe hinnad igati ok, tegime ise õhtuti süüa. Laevatripil sai ka käidud, vaated fantastilised. Ilmad olid super ja vesi samuti. Istrias veetsime ka 6 päeva, Umagist veidi allapoole, seal olime kämpas, lapsele meeldis seal kõige rohkem, kuna kämpade juures veepark ja muud atraktsioonid(laps oli 9a). Auto kulu(VW Passat 1,6 TDI 77kW)koos poksiga oli u 350 euri, sõitsime ka kohapeal päris palju ringi pluss käisime shoppamas ühe päeva Triestes outlettides. Ööbisime nii minnes kui tulles ühe öö Poolas ja saime väga ok hinnaga hotellid(u 200 zl ringis mõlemad). Krki rahvuspargi jätsime selle aasta avastamiseks, kuna ühe päevaga ei tee seal midagi ära.Nägime tagasi sõites metsatulekahju ja vesilennukitega nende kustutamist(esimest korda elus, oli vaatamist väärt). Lapsele on parim kaasa võtta dvd mängija, siis ei saa arugi, et laps kaasas. Muusika mp3 mängijaga lisaks muidugi. Raamatuid sai ka loetud paar tükki sõitude ajal(ise lugesin kõva häälega ette, pole ka juhil igav sõitta ja lapse kohustuslik kirjandus sai loetud), kuna lapsel läheb ise lugedes süda pahaks. Kokkuvõttes oli imetore reis.

Kas augusti keskelt ka kedagi horvaatia lõuna poole liikumas on?

to uva Olen saanud juba mime korteri kohta äraütleva vastuse(a`la: vabandust, netis polnud kirjas, aga septembri lõpuni oleme broneeritud juba, kõik vee ligidal olevad apartmendid sama teema). Me siis lähme ka lihtsalt kohale ja püüame sealt midagi saada. Tänud ette, kirjutan augusti alguses siis!

to uva: Kas sa ise oled 11-12.aug tagasi eestis? Kas sinu käest saaks täpsema teede soovituse, kuidas läbida poolat ilma ummikuteta, ning edasi sealt hrv - splitini teekonda? Meil ei ole võimalik nädalavahetust oodata, asume teele vist teisipäev-kolmapäev(14-15.08). Alustame sõitu võrust.

to rinoke:

hetkel on jah see meie üks elukoha kanditaatidest. Olen otsinud ka Makarska kanti, suurem osa on bronnitud juba, mida net pakub. Hinnad ka vabadel majutustel tunduvalt kõrgemad. Keset linna ka majutust ei taha.Ikka varbad vette:) Kas sa muidu oskad öelda, kas piisab bronni tegemiseks inglise keelsest maili saatmisest või pigem ikka vene keeles?