Kas lasete lennu ajal istme alla?

Kas lasete pikema lennu ajal istme alla? Selles plaanis on igasuguseid arvamusi.

1
23

See ei ole minu jaoks oluline ja teen seda päriselt ka ainult siis, kui minu taga kedagi ei istu.

6
1

Pikamaa lennul lasen.

2
0

Pikemal öisel lennul lasen alati. Eriti selle vastu on Finnairi lendudel osad soomlased. Ka kuu tagasi finnairi lennul NewYork- Helsinki ei lasknud üks taga istuv soomlane, ühel meie reisiseltskonnas oleval inimesel seljatuge alla lasta, pani jalad/põlved vastu ja kõik.

Endal pole seda juhtunud, aga kutsuksin kohe reisisaatja, kes peaks selle lahendama. Tõstku kasvõi mujale istuma. Mina olen maksnud istekoha eest, millel on allakäiv seljatugi, kindlasti ei kavatse ma 10-13h. istuda nagu porgand.

14
7

Ei lase, kuna ma ei suuda lendudel magada ning sirge seljaga on mul endal mugavam istuda.

2
1

Lasen öiste lendude ajal kui tuled pimedamaks pandud, päeval mitte. Tegelikult häirib väga kui eesistuja söömise ajaks istet üles ei lase. Osade firmade lennusaatjad isegi jälgivad seda ja teevad eesistujale sellekohase märkuse.

10
0

Oot, mis? Kas lennukites on istmeid, mis ei käi lie flat'iks?

2
3

üldiselt üritan ikkagi toaletis käia mitte istme alla lasta aga kui siin nüüd mõeldud oli, et kas ma istme seljatoe alla lasen siis pikal reisil küll kui magada üritan, lühikestel lendudel mitte

5
5

Peaasi, et ajakirjanik PP ees istet alla ei ürita lasta: https://suusk.blogspot.com/2013/09/pullerits-kuidas-juuditar-uritas-mu.html?m=1

4
0

Pigem ei lase. Kui lasen siis kindlasti veendun taga oleva inimese mugavusest. Ise pika inimesena hädas tihti inimestega keda taga istuv inimene ei huvita.

7
2

Sama siin. Pigem ei lase, sest olen samuti aeg-ajalt hädas olnud kui jalaruumi niigi väga vähe ja siis lastakse seljatugi veel lisaks alla, Seega tean hästi mida see tähedab ja püüan hoiduda teistele ebameeldivuste põhjustamisest. Ehk - ära tee seda mida sa ei taha et sulle tehtaks!

Kui muidugi on lend kus jalaruumi on piisavalt, siis võib olla vahel isegi lasen. Aga jah - enne veendun et keegi taga ei istu või on siis jalaruumi piisavalt.

4
1

mismõttes sa ei lase pikal öisel lennul istet alla, eriti kui sinu ees istuja on seda teinud? Enamuse lennufirmade tavaasend toolil on selline, et võimatu on tukkuda, magamisest rääkimata.

3
1

Lühematel lendudel mitte.

Pikematel lendudel lasen üldiselt seljatoe alla. Sõltub, kuidas mu enda keha ennast parajasti mugavalt tunneb. Enne seda annan taga istujale märku ja vaatan, et tal miskit laual vms poleks. Söögi ajaks tõstan üles. Kui taga istub keegi eriti pikk, leian kompromissi, et ta päris kägaras ei peaks olema, aga et ka minul seljavalu ei tekiks.

2
0

Enamasti ei lase, sest see väike kalle ei aita magamisele kaasa, vahel lausa seljale ebamugavam. Öisel lennul ja kui tundub, et nii on mugavam, ehk siis saab ka allapoole lastud istme seljatugi.

2
2

Selle kohta tuli meelde, üks Kitsa Kinga sketš :D

Ja tuleb nentida, et pole lennu ajal istme alla lasknud, vaatamata sellele, et vahel on WC ees päris pikk järjekord olnud, olen jõudnud siiski tualetti.

3
1

Tuleb meelde. Kas lasete tihti alla?

Nostalgia.

Lugesin nüüd seda teemat uues valguses. Nalja nabani.

2
1
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased