topu

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
9 kommentaari
 

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

9 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Suurepärased on! Olen nendega 3 × Jaapanis käinud ja loodetavasti lähen kunagi veel. Väga head giidid, põnevad programmid. Eriti hea on nende Jaapani äärealade programm, kus põnevad turistide peavoolust puutumata paigad. Soovitan kuumalt!

Peressaare, seal vanad talukohad, vana koolimaja.

Pulma ei oska öelda, oleneb kingisaajatest. Eesti kunst kõlab hästi küll. Olen ise kingiks viinud murakamoosi, põdravorsti, rukkileiba, vana tallinnat, pipraviina, käsitööd.

Ethiad on uuem ja moodsam lennufirma.

Süüa-juua pole küll mõtet Korfule kaasa tassida. Kõike on saada küllaga ja vein on seal väga hea.

Käisin ära, täitsa tore hotellike oli. Söök väga hea, rand ilus, lahke pererahvas. Linnast oli veidi kaugel (22 km), samas linna pääses hotelli eest marsaga. Julgen seda hotelli soovitada küll :)

Olen nõus, et silte toa üürile andmise kohta oli palju. Arvan, et kui ise peaksin veel kunagi Korfule minema (hea meelega läheks küll), siis ostaksin ka ette ainult lennupiletid ja võib-olla paneks ka esimeseks ööks hotellitoa kinni, siis vaataks omal käel edasi. Meie reisibürood pakuvad minu meelest vaid kombinaate turistikates.

Olen sel aastal käinud nii Rhodosel kui Korful- toredad paigad mõlemad.Korfu on looduse poolest mitmekesisem, rohelisem, teed mägedes kitsamad, külad arhailisemad ning seda põnevam. Vaadata on mõlemal saarel küll ja veel, nädalaga ei jõuagi igale poole. Kui küsite, kuhu tahaksin tahasi, siis vastaksin, et mõlemad saared on võrdselt põnevad ja armsad, mõnes mõttes sarnased ja siiski erinevad. Igal juhul soovitan hoiduda kuurortitest, külastada kirikuid ja "kõrtse", kus käivad kohalikud, kolada rohkem sisemaal ja mägikülades. Ka pealinnad on mõlemal saarel mõnusad- Rhodosel keskaegne rüütlite linn ja Korful veneetslaste linn. Rhodosel rüütlite loss, arholoogiamuuseum tasuvad vaatamist. Korful kahjuks muuseumidesse ei jõudnud,va Arhilleion,see oli uhke küll. Rhodosel meeldisid külad-linnad sisemaal- Ebonas näit. Korful jättis väga hea mulje Kassiopi, külad saare loodeosas, Lakonas näit. Korful oli kaunis Paleoakastritsa, kuid seal oli turiste nagu Stockmanni hulludel päevadel. Vali algatuseks kumb saar tahes, mõlemad on head.

Lõuna-Poola on ikka palju huvitavam, Krakow väga lahe