Viimased kommentaarid

Tere! Minul on paar tuttavat kes pole vaksineeritud, transiidina kasutanud sinu poolt mainitud lennujaama PCR testiga.

Tere! Smallislsndil täitsa õigus. Reis tehtud siit minnes amsterdam oli transiidiks, eelnevalt täitsin vorme mida leiab reisitargalt lehelt. Lennukis tuli ka täita vorm ja stjuardess korjas need pärast enda kätte. Amsterdamis küsiti näha nii vaksiini tõendit kui ka täidetud vorme. Tagasi transiit läbi Londoni ja sai tehtud PCR test ja ka vorm täidetud see ka reisitargalt lehel saadav. Enne  UK lennule minekit(Horvaatiast) nõuti testi tulemust ka, kui seda vormi. UK ei huvitanud see kedagi.

Aitäh. Olen 2 h Londoni lennujaamas. Siis piisab antigeeni testist ja PLF.

Küsisin PPA järgi,et kuidas toimida kui lennupiletid varem ostetud,siis abiellud enne reisile minkut võtad abikaasa nime ja kuu aja pärast lendad.Vastus:Isikuandmete muutumisel tuleb seaduse kohaselt uue nimega isikut tõendava dokumendi taotlus esitada meie ametile 30 päeva jooksul peale nime muutumist. Uue dokumendi taotlemisel jääb vana  inimesele ning kehtib kuni selle kehtivusaja lõpuni või kuni uue dokumendi kättesaamiseni.Uus dokument tunnistatakse kehtivaks selle kättesaamisel meie teeninduspunktis. Seega, kuni Te uue nimega dokumenti ei ole välja võtnud, saate reisida ja kasutada oma praeguse nimega dokumente.Trükitud dokumente hoitakse teeninduses 6 kuud.       Äkki on kellegile abiks.

Mina sain 50 euri tagasi Ticket.ee lehelt ostes krediitkaarditasu. Pank ehk ei saa aidata aga kui Ticket.ee keeldub tagasi maskmast siis pöörduda tarbjakaitsesse.

Vatse pani õige lingi selle panin neile saadetud kirjaga kaasa.Tickets kukkus kohe vabandama,et neil koduleht uuendamisel jne.Aga eks nad loodavad,et ehk mõni tea ja ongi kõik.

Ostnud päris mitmel korral Tickets.ee kaudu piletid kuigi jah viimane kord lubasin,et ma enam ei osta sealt kaudu.Aga nüüd ikkagi ostsin.sest rohkem nendele lendudele pakkujaid polnud ja odavam oli osta Ticketsi kaudu.Nüüd uus seadus,et ei tohi enam krediitkaardi tasusid võtta aga nemad siiski võtsid.Kirjuatsin neile saatsin ka lingi kus see seadus kõik kirjas vabandasid,ette ja taha ja kandsid ebaseaduslikult võetud raha mulle tagasi.Visa Credit kaardiga ei ole kunagi maksta saanud.Teenindus on vene keelne või siis inglise keelne.Alati on ostetud reisid ka toimunud ja kui miskit muutub on nad alati maile teel ka teada andnud.