Viimased kommentaarid

Oleme perega olnud Maltal kevadel ja tegelikult piisas ka nädalast. Ööbisime samuti Sliemas, odavam hind ja rahulikum, hotell oli vaatega lahele ning lisaks veel 3 eestlast sel hetkel hotellis töötamas. :) Rentisime nädalaks auto ning sõitsime mööda saari ringi-Malta ja Gozo. Lisaks 1 päevane Sitsiilia väljasõit, mis oli tegelikult väga vahva. Selle nädalaga vihma ei saanud, päikest ja tuult küll aga iga aasta on erinev. Meie matkahimulise pere jaoks oleks aga 2 nädalat Maltal olnud liiga igav. Vahemaad on väikesed ja andis ikka nuputada, mis marsuut iga päev ette võtta ja kuhu minna. :)

Tervitus, Meie ei muutnud 2016 detsember midagi, otse lennule ja Miamis tegime perega korraga elektroonilise n.ö. sisseregistreerimise riiki. Ei mingeid küsimusi ega muudatusi võrreldes 2015 detsembriga. ESTA kehtivus 2 aastat. Väga mugav.

Tere,

Oleme perega lennanud Norwegian Air-ga kordi, k.a. Tenerifele, ning kunagi pole probleeme olnud. Ei lennu hilinemist ega ärajäämist. Muidu käinud detsembris korduvalt Tenerifel, Grand Canarial ja La Gomeral. Edu!