trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Kasutan teemat ja küsin ka transpordi kohta: kuidas oleks kõige mõistlikum märtsi alguses 4 inimesel Ao Nangist Phi-Phile saada (mitte ühepäevane trip, plaan on saarel olla 3 päeva). Leidsin sellise info: http://www.phiphi.phuket.com/schedule.htm Kas mõistlik oleks selle kaudu ära bookida või leiab kohapeal paremaid pakkumisi? Kas kiirpaadid ka käivad seda vahet? Kui jah, siis mis hinnaga?

Tere, loodetavasti teemaalgataja ei ole vastu, et kasutan antud teemat oma küsimusteks:)

Soovin nõu küsida majutuse kohta: 1-nädala reis (mai lõpp-juuni algus) lennukiga Nizzasse, 2 esimest päeva majutust Nizzas on bronnitud. Edasi soovime rentida auto ja liikuda mööda rannikut. Reisiplaan on maksimaalselt Mentonist kuni Touloni.

Siit ka küsimus - kas edasi majutuse peale peaks mõtlema juba ette või on juuni alguses seda jooksvalt leida okei? Tahaks sellist reisi, et "sõidad-koht meeldib-jääd sinna-järgmine päev sõidad edasi" või oleks mõistlikum bronnida ette 4 päevaks kuhugi St. Tropezi ja Cannes' vahele rannikule ning teha sealt päevaseid väljasõite?

Tänan vastajaid.

Oleksin ka huvitatud inglise keelsest Cote d´Azuri, Monaco ja Korsika LP Pdf versioonist. lloret(ät)mail.ee Tänud!

kui mõelda ainult 10x15cm mõõdus, siis tõesti võib tunduda, et kõik ülejäänud lollid ...

ma mõtlesin monopodi peale ka tõesti, aga miskipärast tundub mulle, et muuseumitöötaja või saalivalvur ei pruugi teha olulist vahet tripodil ja monopodil... seal kohapeal seletada, et too siiski ei ole tripod, võib osutuda keerulisemaks:)

tripodi all mõeldaksegi inglise keeles statiivi, olenemata kui palju iganes tal jalgu või kõrgust on.

...tänan, sellega olen ma kursis, mis tripod on...

vot seda ma arvasingi, et tripod võib olla keelatud... eks siis paistab kohapeal, kaasa statiivi igatahes võtan. tänud vastajatele!

Carte orange kehtib siiski nädala (esmaspäevast - pühapäevani), soetada saab seda jooksvale nädalale esmaspäevast kolmapäevani.

tsoonid ja hinnad hetkel: 1 - 2 (for downtown) 16,30 EUR 1 - 3 (for downtown and near suburb) 21,60 EUR 1 - 4 (covers Versailles) 26,70 EUR 1 - 5 (covers Airports, Disneyland) 32,10 EUR 1 - 6 36,10 EUR (http://www.ratp.info/informer/tarif_abonnements_o.php)

Carte Orange 1-5 tsoon kehtib ka RER-s.