Viimased kommentaarid

Fee kohapealt my bad, tõesti on kaartidelt laadimine tasuline. Ma ei ole kunagi seda teinud lihtsalt. Ma huvi pärast proovisin - kui ma oma TW kontole kandsin Revolutist (IBAN to IBAN, GBP) raha, siis laekus see praktiliselt kohe. Mis selle kaardi pealt laadimise point on? 

Mul on kunagi aasta tagasi ühel korral võtnud TWsse raha kandmine aega võtnud üle tunni - tegemist oli natuke suurema summaga.

Tavaline on 5 min.

Kolm päeva tagasi kandsin TWst Hispaania IBANIile raha mis laekus sisuliselt kohe.

Mind täitsa hakkas huvitama, et mis selle TW või Revoluti kasutamise mõte on teil? Mina kasutan seda kõikide laekumiste vastuvõtmiseks mis ei ole EUR. Ja nendega ei ole kunagi mingit jama olnud.

Täna saab vist kõike seda teha ka tavalise Eesti pangakontoga aga olen ikka oma harjumuste ohver.

Ei saa jama mitte kommenteerimata jätta:

token556 kirjutas:

Näiteks kandsin Revoluti kaardilt 10 eurot TW kaardile ja 0,4 eurot maksin peale. Revolutil on see muidu  tasuta ja imelihtne, kui SEB või Swedbanki kaardilt raha saadad.

Selle raha võttis sinult Revolut mitte TW.

token556 kirjutas:

_Revolutiga võrreldes tundub nagu kiviaeg.
_

Mis TWs võrreldes Revolutiga kiviaeg on? Kas see, et ei saa tellida Premium või Metal accounti? Või see, et ei saa teha krüptotehinguid? Või veel mingi muu idiootsus?

Vaatasin ja võrdlesin neid kahte veel iga nurga alt ja... no su jutt on ikka jama. Ma pole TWs iial maksnud üle 0.60€ teenustasusid - natuke tuleb mõelda ja kombineerida. Olen mõlemat kontot omanud  üle kahe aasta ja TW on alati olnud mugavam ja odavam.

hei,

mul on kohvripõhjas vedelemas 150 Jordaania raha - kui tahad võin vahetada -25% kursist.

Jack 5543034