Reisikaaslane Indiasse

Heia ! Kas keegi plaanib sügise, septembris, kulgeda Indiasse, Haridwari, Rishikeshi või Dharamsalasse?

Oleksin tänulik reisikaaslase eest, samuti olulise info eest, mis teel võivad üllatada.

Päikest kõigile [email protected]

Tere! Lähen 03.sept. – 23.sept. 2010 Põhja-Indiasse Dharmsalasse ja Shimlasse. Reisi põhieesmärk Dharmsala ja Dalai Lama koolitus. Kui oled kindel tulija, siis täpsem ajakava ja marsruut: [email protected].

0
0

Just tagasi Indiast. Käisime Dharamsalas kuid Haridwari, Rishikeshi asemel valisime Kullu orus väikese koha Naggar ja ei kahetse. Mõlemad on küllaltki rahulikud kohad, Naggaris on mägedes väga kenad ehedad külad.

0
0

Olen 6.-18.aug Delhis, aga olen suurema osa ajast just seal. Kui, siis ehk ka korraks Varanasis.

0
0

Oleks tore leida reisikaaslanna Indiasse. Reisile laheks okt. lõpus - novembri esimesel poolel 2017. Oman varasemaid reisikogemusi. Soov jaada mõneks kuuks . Plaanin veeta moned ajad aashramites , võtta osa satsangidest. pyhenduda veits meditatsioonile, käia massaažides, seigelda veidi mööda indiat ja natukene logeleda rannas. Teretulnud igasugused pakkumised. võib kirjutada meilile [email protected]

0
0

Lähen 23. august Indiasse pooleks aastakse, enamuse ajast olen Dehradunis (õpingud), aga kyllap leian aega ka mujale sukeldumiseks. Kui huvi, siis e-mail on [email protected]

0
0

Mina lendan Indiasse 21. okt. Kui kellelgi on selleks ajaks mõtteid siis andke teada.

0
0

Otsin samuti reisikaaslast Indiasse - jäta oma kontakt, ehk läheme koos :)

0
0

Nüüd on see siis tehtud - 30.oktoobriks üheotsapilet Indiasse ja kohapeal seiklust kuni kuus kuud. Endal üksi minek ja pakkumised on teretulnud:)

0
0

Hei!

Plaan minna Indiasse novembri kahel esimesel nädalal, Riia kaudu Mumbaysse. Kuna tutvusringkonnast ei leidnud inimest, kel oleks nii raha kui ka aega, siis olen esialgu üksi minemas. Plaan suht odavalt toime tulla - seljakott kaasa, ööbimine odavamates hottellides ja HC kaudu. olen N 27, Indias varem käinud ei ole, seega kuluks kaasalne, kellega julgem seigelda, vägagi marjaks ära :) Liu

0
0

Tere,

Lendan Delhisse 19ndal oktoobril ja kolan mööda maad kaks kuud ringi. Esialgsed mõtted viivad mind kõige tõenäolisemalt Rishikeshi, Dharamsalasse, Varanasisse, võimalik et ka Nepaali. Plaani kohaselt lähen seljakotiga "nii odav kui võimalik" tüüpi reisile.

Kes tahab koos kolada, kirjutage: trinzaka at gmail com

0
0

Hei!

Soov 26. detsember Indiasse minna Horizon travel pakkumisega http://www.horizontravel.ee/ (tagasi 10. jaanuar 2011). Otsin naisreisikaaslast, kellega saaks majutuse kulutusi jagada. Ma ise N39, rahuliku loomuga, ekstreemsusi ei otsi.

0
0

Korralik ja heal järjel olev noormees võtaks kena neiu Indiasse kaasa.

0
0

Plaanis minna novembris või detsembris Indiasse ashramisse. Kas kellegil oleks huvi liituda?

0
0

Tere. Kiikasin Traveli kodulehele ja sellise kuupäevaga pakkumist ei leidnud? Ehk täpsustad, kui juhtud foorumisse kiikama või kribad mulle sõnumi? Tänud.

0
0

Chau! Soovin ise ka Indiasse ashrami minna. Plaanin oma reisi 3 jaanuar - 1 märts ehk siis 2. kuuks. Mu joogaõpetaja ootab mind Ahmedabadi lähedale. Ehk vestlema oma sihtmärkidest lähemalt?

Terv,

Nele

[email protected] . . . Loe palun uuesti postitusreeglid läbi: http://trip.ee/content/taani/otsin-uurikorterit-arhusis-taanis.html ! Trip.ee

0
0

Kas Ashram on välja vaadatud juba?

0
0

Tänud reageerimast - minu plaanid muutusid ja Goasse ma ei suundu - läksin borneerimistasu maksma ja selgus, et reis läheb oluliselt kallimaks kui olin planeerinud. To ukle88 - võta Horizon Traveliga kontakti - väljalend on 26. detsember.

0
0

Aitähh vastamast.

0
0

Täna on veel plaan on minna novembris. Vaatasin, et ka lennupiletid on odavamad kui detsembris. Ashram ei ole veel välja vaadatud, aga tegelen sellega.

0
0

Kas on keegi eestlastest praegu Gokarnas?

0
0

Reisikaaslane olemas. Tänud kõigile.

0
0

Elan Indias Kerala osariigis Kovalami külas kuni mai 2011. Kui siia kanti satute, siis saan olla abiks mõistliku hinnaga majutuse leidmisel ja muudes kohalikes asjaajamistes samuti. E-mail: [email protected]

0
0

Otsin kaaslast India reisiks Delhi-Kajuraho-Varanassi-Bangalore-Kerala (rong,autobuss). Puhkusega mererannas. Kestvus 1kuu piires, ajavahemikus jaan.-märts 2011. Tänavu reisisin veebruaris Indias 3-nädalat põhiliselt rongiga ja puhkasin Goas. Vana kogemustega matkaja. Helista 56-457-399. Teeme ühise reisiplaani. Rai

0
0

Kas Sul on juba midagi mineku kohta selgunud? Oled leidnud kellegi?

0
0

Mina käisin 2010 jaanuaris Indias, sain pisiku sisse,pean uuesti minema, aga kuna koolikõrwalt raha väga yle ei jää siis tuleb kahe aastane vahe sisse jätta mis tähendab et järgmine talv oleks minek , sinna muidugi kõwasti aega aga mainin et ka siis on reisikaaslane otsitav :)

0
0

HÄID PÜHI, minul samuti järgmisel aasta detsembris kavas minna Indiasse, omal käel, kolmeks nädalaks, kui Sa soovid , hoiame ühendust, võibolla saab minna , soov oleks küll väga, minu email on , tiinake [email protected] .ee

0
0

Tere, Minek Delhisse 18 jaanuar 2011 ja tagasi 17. veebruar. Hetkel Bookinghouse.ee-s piletid nendel kuupäevadel suhteliselt soodsa hinnaga a 6700eek. Otsin reisikaaslast Delhisse , saab lennujaamast kesklinna hotelli koos taksot jagada ja kui on klappi siis võib koos edasi seigelda. Endal reisimaršuut veel koostamisel ja peaks sisaldama vähemalt 1 nädalast rannapuhkust ja kindlasti vaatamisväärsusi mida idia pakub igal sammul:) Ise M 45 a ja inias käidud 3 korda. Reisikaaslase sugu ja vanus ei oma tähtsust. Hoian reisikulud suhteliselt madalad ööbin odavas hotellis ja söön seal kus kohalikud. Ringi reisin meeleldi rongiga ja pikemad otsad siselendugega. Viimati kulus kuus indias kohapeal koos ringireisimisega, söök, hotellid, piletid, nänn, umbes 350 euri. Kui on küsimusi siis vastan meeleldi.

0
0

Kas siin on kedagi kes on Goas 1.02-15.02? Ise läheme kaksi, seljakottidega, plaanime ööbida rannahüttides, vb ka mõned korrad hotellides- kuna minek esimest korda, siis täpsema reisikava kohapeal paika panna. Kindlasti on plaan viibida nii põhja kui lõuna Goas.

0
0

RioPipo kuidas Sinuga ühendust võtta? Mina sain Bookingist üle 9000 kroonised pakkumised nendele kuupäevadele. Aga põhimõtteliselt võiks kellegiga koos minna, vähemasti reisi esimesed päevad. Ise olen 35 aastane mees.

0
0

Tere Tulija! Vabandan, ei öelnud , et ostsin piletid algusega Helsinki-Delhi. Vaatasin, hetkel saadaval 18.01.2011- 16.02.2011 tuleb hinnaks 6626eek Reis Helsinkist väljub hommikul, ja eeldab ööbimist Helsinkis, tulles saab ilma hakkama. Minu e-mail [email protected]

Tervitades, RP

0
0

Keeegi oleks nii armas Vana munka mulle tooks:D?

0
0

Plaanis minna Goasse jaanuari alguses kaheks nädalaks (3-16, kuupäevad võivad üks-kaks päeva nihkuda). Tegemist pigem seljakotireisiga, eesmärgiks tutvuda kohaliku elu ja toidukultuuriga. Kel soovi ühineda andku julgelt teada. Kas keegi on antud kuupäevadel juba kohapeal olemas või asub/elab seal läheduses? Heameelega võtaks ühendust, ehk saab häid mõtteid või suunamisi =) [email protected]

0
0

Häid pühi köigile. Ma abikaasaga 7-28 jaanuar Indias. Esialgne plaan Delhi-Agra-Varanasi-Delhi-Goa-Delhi. Aga siia vöib muutusi tulla. Oleks meeldiv möne asjaliku kaasmaalasega kohtuda. Hetkel kiire eks kiikan veel mönel öhtul siia lehele.

[email protected]

0
0

Zuslale. Reisikaaslast seni pole. Ostsin endale pileti Riiast Moskva kaudu Delhisse ja tagasi. Riiast 23.veeb. Delhist 21.märts 2011a. Delhisse saabumisel oleks seal paar päeva, siis rongiga Varanassi. Edasi reis 6-7 päeva rongide ja bussidega Kerala suunas (Channai/ Madaras, Bangalore, Kochi)Rannapuhkus Kovalamis. Huvi korral vasta, varasematel broneeringutel odavam.

0
0

Tere Kõigile,

Ka mina olen 13-26veebruar Indias. Algab Helsinki-Mumbai-Goa...seal oleks ehk mõne päeva, edasi on plaan rentida mootorratas ning minna sinna, kuhu tee viib. Rahmeldada ei viitsi, rahulikult. Pigem on huvi kohalikku elu tunda, kui kõiki templeid vägisi külastada.

Kes samal ajal satub sinna, siis võib alati helistada, 53 000 502.

Terv,

Taavi

0
0

20-31.jaanuaris 2011 olen loodetavasti Mardases (Chennais) Dhammas. Sellest edasi plaanin jääda 2...3 nädalaks Lõuna-Indiasse (Kerala - Tamil Nadu) ilma ja inimesi avastama ning puhkama. Kahjuks jäin üksi, sest ülejäänud reisiseltskond plaanidest kaugemal ei jõudnud. Seega, kui kellegi on sealkandis samal ajal huvitvaid ideid ning tahaks reisikaaslast, siis palun lahkesti teada anda. Minu seekorne reisistiil: seljakott, lonely planeti budget/midrange hotellid, suhteliselt vähe sõnu ja fotoaparaaditus;-)

0
0

Hei vipassana,

Ma olen Chennais 18-23 veebruar, kas juhtud sel ajal sinnakanti ka? Ma olen fotoaparaadiga Lonely Planeti abil liikuja, varem Goas ja Delhis ja Agras olnud. Seekord piirdun Chennaiga esialgse plaani kohaselt. meil: [email protected]

0
0

Asutame lähiajal end juba neljandat korda Indiat avastama ja vaadata on seal küll ja küll, sest maa on tohutult suur ja imetabane. Meid on varasematel aastatel väga palju aidanud ja kõik meie soovid täitnud 2 reisiagentuuri: Delhis asuv Dolphintravelindia ([email protected] Mr Lucky) ja Goa Calangutis asuv Sunnyholidays ([email protected]) Mr Sunny ja Mrs Suman. Võrratud inimesed ja parim teenindus väga heade hindadega. Mõlemil firmal on oma kodukas. Delhi firma korraldas meile Kuldse Kolmnurga, reisi Amritsari (s.h Kuldne tempel) ja Wagah piirilinna, samuti Delhi ekskursioonid (Akshard Dhami Tempel, Lotuse tempel, Shikhide tempel, linnaekskursioon, observatoorium jne). Sunnyl ja Sumanil on parim internetipunkt Calangutis, nende vahendusel leidsimegi esimesel aastal Mr Lucky, korraldasid superreisid Mumbaisse, Gokarnasse, Cola randa jpm. Nendelt saab alati nõu ja abi, asuvad täiesti Calangute keskuses peatee ääres, endise Silla Goa, nüüd Lemon Hotelli lähinaabruses. Sama läehadel neile on ka Ticlo ja Colonia Braganza. samuti tasub Goas võtta ühendust eestlanna Terjega tema poolt peetavas hotellis Infantaria Comfort. Kauneid reise!

0
0

Liisu 17, kas sa oma msni jagad? Tahaks mõned küsimused esitada Sulle..

0
0

Tere!

Kas kellelgi on plaanis minna Indiasse käesoleva aasta novebris? Kui jah, siis võiksime plaanid ning reisi marsruudi ühildada. Mõtted ja ettepanekud on teretulnud aasdressile [email protected]

Päikest Annika :)

0
0

Hei Indias uitajad! Kui Keralasse, Kovalami satute (Trivandrumist 17 km), siis olete teretulnud minu armsasse majja, kus pakun teile kodumajutust. Kodukas www.keralaxp.eu Asukoht palmisalus, Samudra beachi lähedal ja kaasmaalastele soodne hind. [email protected]

0
0

India- Helsingi-Mumbai-Kerala

Plaan siis 1–24 märts.Helsingist-Mumbaisse lennata ning edasi Kerala kanti liikuda ja miks mitte ka Sri Lankal ära käia! Kas on sel ajal eestlasi seal kandis liikumas või sinna minemas? Sõber seikleb juba pikemat Indias aga tema tagaisõidu pilet on kahjuks 13 märts nii, et oleks päris huvitav lõbusaid seltsilisi leida. Ise olen 40-ndates m. NB! Lennupilet veel ostmata, lõpliku otsuse teen kahe päeva jooksul! Hetkel hind Helsingist 432 Euri edasi, tagasi. Ootan tagasisidet. valpareiso(ät)hot.ee

0
0

Kas keegi veebruaris - märtsis viimase hetke reisiga tuleks Indiasse, Lõuna-Goasse või Keralasse?

0
0

Hedi28! Vastasin sulle juba ammu! Vaata oma sõnumitesse!

0
0

Tere Merike!

Mul plaan minna märtsikuus üldiselt sinna kanti, ,äkki kirjutad mulle meili peale oma plaanidest! valpareiso(ät)hot.ee

0
0

Liigun 18. veebruar kuni 8. märts Keralas (Kumarakom, Periyari rahvuspark, Kovalam, Kanyakumari). Kes soovib mõneks etapiks ühineda, võtku ühendust. :) viv.ainsalu(ät)mail.ee

0
0

To portosanto. 2 eestlast Finnairiga 1.märtsil Delhisse, algusega Tallinnast, tagasi 20.märts. Esialgne plaan oleks Kuldne Kolmnurk, aga päris paigas veel pole.

0
0

Tere, Seljakotiga Indiasse Ja Nepaali 13 veebr.-17 aprill. Delhi-Varanasi-Kathmandu-Jaisalmer-Delhi-Goa(lennuk)-Thiruvananthapuram-Delhi(lennuk). Eesmärk jalga puhata ja liikuda vastavalt viitsimisele ja vajadusele.

[email protected]

0
0

Hei, tahaks minna Indiasse vipassanat tegema, aga et esimest korda üldse sinna kanti, siis kellegiga koopereerumine oleks võibolla abiks. Ideaalis sõidaks juba märtsis.

0
0

Terv! Oleme sõbraga ette võtnud India seljakotitripi 28.06.-05.09. Plaanime läbi teha Himaalaja circuiti ehk siis alustada Haridwarist ja Rishikesist, veetes ehk veidi aega mõnes ashramis, seejärel külastades mõnda Chota Char Dham palverännaku kohta ning kombineerides neid mägimatkadega Himaalajas, nt. Valley of Flowers. Järgmisena plaanime permitid hankida ning liikuda mööda Hindustan-Tibet highwayd Spiti Valleysse ning külastada sealseid budistlikke kloostreid, edasi Ladakhisse ning palverännak ja mägitrekid jätkuvad seal, ning tagasi siis läbi Kashmiri külastades sealseid vaatamisväärsusi, ning aja ülejäämisel ka põikamised Zanskar Valleysse või Amarnathi palverännak Kashmiris. Lõpuks külastaksime Amritsari ja siis tagasi Delhisse. Võimalusel võib ka Himaalaja circuiti lühendada ning lisada Delhi-Agra-Jaipur klassikalise tiiru ning Rajasthani tuuri, ehkki sellel alal on kliima tol perioodil tunduvalt vaenulikum.

Et otsime siis 1-2 reisikaaslast sellisele tripile. Ise oleme 22-aastased noormehed, reisikaaslased võivad olla ükskõik mis soost. Meie reisimeetod erilisi mugavusi ei tunnista, transpordiviisid ja ööbimiskohad oleks odavaimad võimalikud ning kus (mägedes) võimalik, siis ööbiks ka telkides. Kasuks tuleks, kui reisikaaslastel oleks spirituaalsed huvid, tegu oleks kannatlike inimestega kes on valmis raskusteks, ebameeldivusteks ning ettearvamatusteks ning oskaks seda nautida ja võtta huumoriga. Meil on ostetud lennupiletid ülal mainitud kuupäevadele (sõber tagasi 14.08.) Aeroflotiga läbi Moskva Delhisse, kuid oleme valmis rendezvous tegema ka peale 28ndat.

Kui oled huvitatud ja/või on lisaküsimusi, kirjuta mulle meilile [email protected] , edasi saame juba kokku leppida kohtumised ja plaaniarutamised (asun Tartu/Tallinn).

0
0

Oleme 10.-20.juuli Lehis. Peatume Sia La guest housis. Kui jõuate, astuge läbi.

0
0

Tere.

Plaan esimest korda külastada Indiat. Eesmärk olla 29.mail Hydrabati kandis eestlasest sõbranna pulmas. Otsin väga!!! seltsilist-reisikaaslast, kellel ehk ka kogemused Indias seiklemiseks. Vanus ja sugu pole olulised. Reisi pikkuseks 2-4 nädalat. Kindlat algus ega lõpp-punkti paigas pole, samuti väljumisaega. Asjaga juba kiire!!! Ootan pakkumisi reisikaaslase osas aga ka soovitusi, kus võiks kindlasti esimene kord käia ja mida näha-vaadata. Nõus ka seljakotireisiga :) Tervitustega Lijana 52 166 04 [email protected]

0
0

India. Huvitavad kohad ja reisikaaslane!

Tere.

Plaan esimest korda külastada Indiat. Eesmärk olla 29.mail Hydrabati kandis eestlasest sõbranna pulmas. Otsin väga! Seltsilist-reisikaaslast, kellel ehk ka kogemused Indias seiklemiseks. Vanus ja sugu pole olulised. Reisi pikkuseks 2–4 nädalat. Kindlat algus ega lõpp-punkti paigas pole, samuti väljumisaega. Asjaga juba kiire! Ootan pakkumisi reisikaaslase osas aga ka soovitusi, kus võiks kindlasti esimene kord käia ja mida näha-vaadata. Nõus ka seljakotireisiga :) Tervitustega Lijana 52 166 04 [email protected]

0
0

Veidi võhiklik küsimus, aga miks sa vaatamisväärsuste koha pealt näiteks oma sõbranna või tema tulevaselt mehelt nõu ei küsi? Trip.ee's on India kohta IMHO infot enam kui küllalt, aga kui mul oleks veel võhikuna võimalik uurida kohalikult, et mis kohti külastada, siis ma kasutaks esimesena seda võimalust.

2–4 nädalaga jõuab ära näha päris palju. 4 nädala puhul soovitaks ise 1 nädala rannapuhkusena (Goa ja/või Kerala), ühe nädala Keralas, 2–3 ööd Varanasis ning ülejäänud aeg jaotada näiteks Agra, Jaipuri, Delhi, Jodhpuri, Udaipuri ja Amritsari peale. Transpordiks kasuta lennukit ja rendiautot (koos juhiga), saad muretult igale poole kohale. Hinnad Eesti mõistes soodsad. Reisikava planeerimisel on abiks näiteks Pärnakas63 või IndrekBC reisid.

0
0

Reisikaaslane Indiasse

On plaan minna aprilli alguses Indiasse seljakotiga ringi kolama, nii umbes 1 või 1,5 kuuks. Plaanis on low-budget reis. Täpseid kuupäevi ja marsruuti paigas ei ole, lennupiletid pole samuti ostetud. Ise olen 25 N, üks India kogemus olemas – siis sai Lõuna-Indias ringi rännatud. Tore oleks leida reisikaaslane, kellega koos ringi kolada :)

Kel huvi ühineda, andku teada: [email protected]

0
0

Lähen mai keskel Indiasse pikaks ajaks. Kellel vaja võib kontakteeruda.

0
0

Plaan minna Indiasse detsembris ning kuna kõik alles idee tasandil, siis mõtted on veel koondamata, kuid teatud aeg sellest võiks olla rannapuhkus. Tore oleks leida reisikaaslane, ise olen N33, üsna palju reisinud, samas küll mitte Aasias.

Kontakt: [email protected]

Marika

0
0

Septembri alguses hààletan India poole Eestist. Juba kaks aastat reisikogemust Euroopas ja Marokkos. Raha pole. Elatan ennast prùgikasti toidust, sòògitegemisoskustest ja kitarrimuusikast. Kui keegi arvab, et soovib tulla, tulgu.

deztak [àttikene] gmail [punkt] com

=)

0
0

Tere.

Olen huvitatud reisimisest ja reisikaaslasest järgmistele sihtkohtadele: India, Indoneesia, Vietnam-Laos-Kambodza, Tai, Aafrika vms. Peaasi, et oleks eksootiline ja saaks näha ning kogeda võimalikult palju.

Olen N29, inglise keelega suhtlustasandil saan hakkama, reisida väga meeldib, kuid iseseisev reisikogemus puudub. Soovitav reisi aeg oleks alates oktoobrist.

Ei tahaks väga kallist reisi, kuid koti otsas puu all magada ka ei soovi.

[email protected]

0
0

India

Hetkel oleme 2-kesi minemas 14.11. Helsingi kaudu ja tagasi 6.12. Minek Delhi. Kui keegi tahaks ühineda, hakkaks hoolega liikumist planeerima. Reis suures osas seljakotiga, katsuks suht tagasihoidlike kuludega, aga siselendudest vist ei pääse.soov oleks olla umbes nädal Delhi-Jaipur-Agra, siis nädal Keralas Keralast nädalaks Goasse, sealt siis Delhi ja koju tagasi. Anybody??? Ahjaa, ega me väga noored pole, 50ndates ja naisterahavad. Panen meili ka kirja: [email protected]

0
0

Tere kaunist suve!

On sel sügisel kellelgi mõtteid Indiamaa poole liikuda? Olen sellele korduvalt mõelnud, aga otseseid plaane ei ole veel ära teinud. Natuke elu üle mõtisklemist, kultuurišokki ja päikest oleks eesmärgiks. Kui kellelgi plaan minna ja reisikaaslane kuluks vähemalt alguseski ära, siis anna endast märku. :)

0
0

Tere , minul on ka kavas minna Põhja Goasse , aga ma saan minna detsembris , ja tagaks kuu aega seal olla, või vähemalt 21 päeva, otsin teisi kaaslast , kellega minna, kui on sel ajal kavas, siis kirjutada selle emailile, [email protected], Tiina

0
0

Anneli ja teised ))) Otsin sõidukaaslast. Mõtte oli minna Indiasse oktoobris-novembris 2011. Aga aeg pole veel paika pandud. Plaanis oli Lõuna poole minna Mumbai Ajanta Goa Gokarna vms. Seda võib läbi arutada. Ise olen M32 Lähen teine kord. Ennem käisin ka Goas ja nüüd tahaks sõita natuke ringi ka. Arvestasin olla 3-4 nädalat. Kui pakkub huvi kirjuta [email protected] või 557 2727 Kirill.

Päikest

0
0

Ostsin just ära Turkish Airlines piletid. Minek Helsingist 16/11 tulek 05/12. Hind oli 379 EURi. Delhist tahan kohe edasi lennata Bagdograsse ja siis kümmekond päeva ringi vaadata Darjeelingi ümbruses ning võimalusel Sikkimis. Pole veel otsustanud, kas lendan tagasi Delhisse või üritan rongiga sõita. Näha tahaks veel Varnasit ja Agrat, rohkem kindlalt ei jõua. Kui huvi, kirjuta [email protected].

0
0

Prox, turkishil oli mingi pakkumine? Delhi Bagdogra pileteid oled ka uurind juba`? Oled üksi plaaninud minna hetkel? Ma Indias veidi kolanud aga kirdenurgas mitte. Seega sinu plaan kõlab hästi. Uurin pileteid veel. Tagasi tuleks vb siis mõned päevad hiljem - tahaks Kalkutas käia ja tuleks siis rongiga varanasi kaudu tagasi delhisse. Sikkimis muidugi võib novembris juba külm olla. Ja teiseks - sinna minekuks on vist ka mingeid erilubasid vaja?

0
0
  1. Ma ei tea, kas see oli eripakkumine või mitte. Bookinghousest ostsin:) Igal juhul tundus soodne.
  2. Kingfisheriga peaks saama Bagdograsse. Korra vaatasin: oli edasi tagasi vist miski 6000 ruupiat. Üks ots siis ca 3500.
  3. Kaalun ka varianti sõita rongiga New Jalpaiguri (NJP) ja sealt Darjeelingi. See võimaldaks vist Varanasis päeva või paar vahepeatust teha.
  4. Mõtisklen ka võimaluse üle Kathmandusse põigata. Selleks tuleks Darjeelingist džiibi või muu kohaliku transpordiga piirile sõita ja sealt Bhadrapurist saab siis lennata KTMsse. Pole Nepalis kunagi käinud, seepärast:)
  5. Sikkim vajab eriluba küll, aga selle peaks vist saama saatkonnast. Arvo, on Sul kogemust India multi-entri-viisaga?
  6. Vaatasin, ilma poolest novembrit isegi soovitatakse Sikkimi külastusajaks. Ega ma eriti hooligi soojast. Kui on +10, on hästi.
  7. Eelpoolkirjutanud Kirill oli ka reisihuviline ja vist isegi piletid samale Turkishi lennule ära ostnud. Vahva võib-olla oleks küll, kui miski reisiseltskond spontaanselt moodustuks.
0
0

Prox, tänud põhjaliku vastuse eest. Ma uurin veel seda ilma asja aga võib juhtuda, et lähen sinna juba oktoobrist. Tahaks ikka sooja :) Olin 2008. märtsi alguses seal Dharamsala ja Chamba kandis ja jube külm oli öösiti ikka. Nojah, mul ei olnud õiget varustust ka kaasas. Ja sikkim peaks madalamal ka olema. Aga kust sa seda Sikkimi külastuse ajalist soovitust lugesid? Multi entry viisa oli mul passis jah, kui käisin viimati. Aga ma sain selle Helsingist India saatkonnast kenasti. Ma olin pikalt muidugi ka - 5,5 kuud - ja kuna max sai korraga riigis olla 90 päeva, pidin korra Sri Lankal käima.

0
0

Prox, Arvo, Jah, piletid sama reisi peale on käes. Tahaks ka Kathmandus ära käia. Praegu mõtlen Delhi-Kathmandu-Darjeeling-Varanasi-Jaipur-Delhi. Aga vaatame veel. Ma olen sealkandis 9 dets-ni. Arutame veel.

Arvo, kas multiviisa on palju kallim?

0
0

Lahe, Kirill! Mul 1 sõber ostis just kah piletid. Moodustumas on seltskond. Ajaks siis viisasid ka koos. Mõistlik oleks muidugi kohtuda ka korra, vaadata 1-2sele näkku juua mõned õlled. Nii see reisiplaneerimine käib:)

0
0

Tere, Vabalt ) võiks siis laup ? kuidas teile soobiks? Minu tel on üleval kirjas.

0
0

Hmm, olen Sikkimi kohta nüüd siin uurind veidi ja seal on high season ikkagi september - oktoober, ka nov algus. Novembri II pool läheb külmaks. Kuna ma tahaks ikkagi ühe pikema või paar lühemat tõsist trekki ka teha, siis püüan varem minna. Plaan on oktoobri algul minna ja nov algul tagasi tulla. Tukir - oled Indiasse varem sattunud? Ära pane pahaks aga kindlasti ei soovita ma sul nii intensiivset reisi planeerida. Nepaali võib ära unustada ja ilmselt ka Jaipuri. II variant on see, et näedki ainult linnu ja lennujaamu. Samas - Darjeelingu/ Sikkimi kandis on võlu just mitte linnad vaid loodus. Aga eks igaüks tea ise, kuidas oma puhkust planeerida :) Ma natuke vaid kiibitsesin siin.

0
0

Piletid said ostetud 19.10. - 20.11. Marsruut orienteeruvalt selline: Delhi-Sikkim-Darjeeling-Kolkata-Sunderbans-Delhi (mõned päevad enne tagasilendu). Kes sellel ajal kuskil nendes kohtades liikumas - võtku ühendust!

0
0

.....

1
0

To.: Prox Tere, kle saaks kokku lähemal ajal , ajame viisa värki ja muud joome paar õlut, mis arvad ?

K

0
0

Kas keegi teab, kuidas nüüd peab viisat taotlema? Varem oli nii, et pidi taotlema täpselt 2 nädalat enne reisi kuna saatkonnas ei vaadanud väljalendu kuupäeva, vaid pandi viisat kehtima dokumentide esitamise päevast.

0
0

Reisikaaslane Indiasse!

Otsiks siis punti reisikaaslast Indiasse, ajavahemikul 16.01.12 – 01.02.12. Täpsemalt oleks siis Riia – Istanbul ja Istanbul – Mumbei. Mumbeist läheks edasi rongi või lennukiga Goasse.Pilet on 460 euri edasi tagasi. Ise olen 24 aastane noormees.

[email protected]

0
0

...

0
0

Kas keegi jaanuari keskel ei lähe Goasse ?

0
0

Goas kuni 07. detsember

Viibin kuni 07. detsember Goa põhjapoolsetel randadel, sisse seadnud olen Anjunas. Kui kellelgi on huvi trehvata ja vene keelse teksti sekka ka emakeelt kuulda, siis andke märku.

0
0

Kui isikul, kes tahtis kokku saada on huvi veel s2ilinud, siis asun Arambolis, hotellis Ave Maria tuba 201, nimi Erik. Airteliga tundub siin probleeme olevat :)

0
0

Tervitused, Plaanis on minna Nepaali aprilli alguses 2ks nädalaks. Hetkel olen üksinda minemas, aga kui kellegil on samad plaanid, siis mitmekesi oleks ju lõbusam. Eesmärgiks on mäed ja jooga. Kui huvi on, siis kontakteeruge: [email protected]

0
0

Tervitust kõigile

Olen 30 aastane naisterahvas ning sooviksin u 18–20 veebruar kuni 10–15 märts veeta Indias. Pigem selline seiklustega seljakotireis, kus vahepeal puhkust ka sisse pitkitud, ashramid vms.

Oleksin väga rõõmus kui kellelgi veel soov sel ajal sealkandis reisida. Olen reisinud päris palju nii üksi kui kaaslastega ning kaaslasega või kaaslastega on palju toredam – saab emotsioone jagada. Võime reisida kogu reisi koos või siis vahepeal lahku minna kui huvid erinevad on!

Kindlasti tahaks veebr lõpp märts näha päikest ja India on koht kuhu tahaks minna: pikk rongireisi kaader, Darjeeling Limited ja TM tulevad kohe silme ette!

Seiklemiseni, Võtke julgelt minuga ühendust: [email protected]

1
0

Olen minekul Indiasse (15.01-15.02.12), Delhisse. Sealt edasi seljakotiga mööda India lahedaid kohti rongiga lõuna suunas. Sihiks on jõuda suure veeni välja ja lihtsalt kulgeda mööda ashrameid, hipikommuune, templeid ja põnevaid kohti. Eesmärk on eesmärgist lahti lasta ja kulgeda vaba vooluga kaasa. Kui keegi leiab, et soovib mõnel etapil kuskil seal Indias minuga liituda, siis andku teada. Olen 40a naine ja liiklen üksi.

1
0

Tere!

Väikese uuendusena palume nüüd reisikaaslaste kuulutused lisada uue kuulutusena mitte kommentaarina.

Aitähh! Trip.ee

0
0
tom
tom
(N, 47)
Reisi algus
-
Reisi kestvus
-
Millist kaaslast soovid leida?
-
Lennupakkumised
Foorum