koljuma

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Selgus, et kuna meie piletid on ostetud läbi My tripi, siis LOT meiega ei tegele.

Tänud!

Saab näha kas raha ka laekub.

Kas keegi saab panna siia LOT lehe aadressi, kuhu raha tagasisaamise taotlus kirjutada ? Tänan.

Tänan kõiki, kes on kommenteerinud ja soovitusi jaganud. Nende põhjal oleme otsustanud selle matka ette võtta, olgugi, et mu põlved ei ole kõige tugevamad. Veidi ettevaatlikuks see teeb aga kui tempo ei ole väga kiire eriti treppidest, siis saan hakkama. Pileteid peab kindlasti ette ostma.  Meil valikus ainult üks kuupäev 08.10, see on pakettreisi ainuke täisvaba päev Torremolinoses. Proovin leida variandi, mis algaks Torremolinosest  ja tuleks ka tagasi. Rendiauto ei ole kahjuks variant.

Kas kellelgi ei ole kogemust raja sulgemise kohta? Kuna me oleme piiratud aja Andaluusias, siis on oluline ette teada kui rada suletud, et mitte asjatult kohale minna.

Meie plaan Caminito trett ette võtta saab üha kindlamaks tänu tripi julgustavatele postitustele. Veel küsimus - kui piletid ostetud ja rada millegipärast suletud, kas antakse sellest kuidagi enne teada, et ei peaks asjatult kohale minema ? Kas sulgemise põhjuseks võib olla ka kehv ilm, nt vihm ?

Kas pileteid ette polnud vaja osta? Meil minek 2020 oktoober ja kindel kuupäev, millal saame C del Rei matka ette võtta.

Kas läbisite raja 3,1 või 7,1 km?